مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: این کمیته قطعا برای علیرضا منصوریان کارت مربیگری صادر خواهد کرد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، درباره اینکه مظلومی سرمربی فصل قبل استقلال هنوز قرارداد خود را با این باشگاه فسخ نکرده اظهار داشت: پیش تر هم در این باره توضیحات لازم را داده بودیم. باشگاه ها فقط برای جذب بازیکن محدودیت تعداد نفرات دارند و چنین محدودیتی در ارتباط با کادر فنی در نظر گرفته نشده است.

وی افزود: باشگاه استقلال علاوه بر مربیانی که این فصل به جمع نفرات خود اضافه کرده می تواند باز هم مربی بگیرد و از این نظر هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد. ضمن اینکه ما در جمع اعضای کادر فنی فقط یک کارت ورود به ورزشگاه برای سرمربی صادر خواهیم کرد. ولی برای مربیان محدودیتی نداریم. فقط می ماند تعداد نفرات حاضر روی نیمکت که آن تعداد مشخصی را برای هر تیم در نظر می گیرد.

مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر در پاسخ به این سوال که با وجود صدور کارت مربیگری برای مظلومی در فصل گذشته آیا استقلال می تواند کارت سرمربیگری جدیدی برای منصوریان داشته باشد گفت: کارت مربیگری پرویز مظلومی باطل شده است. همه این کارت ها تا پایان فصل پانزدهم لیگ برتر اعتبار داشته و پس از آن دیگر ارزشی ندارد. به همین خاطر مادامی که برای سرمربی جدید این تیم کارت مربیگری صادر می شود تنها او می تواند استقلال را با این عنوان همراهی کند.

شهبازی در پایان در این باره که چه تعداد از تیم ها برای ثبت قراردادشان به سازمان لیگ رفته اند خاطرنشان کرد: متاسفانه هنوز هیچ تیمی برای این منظور اقدام نکرده و مشخص است که همه می خواهند کارشان را به روز آخر موکول کنند. این باعث خواهد شد تا ما نتوانیم خدمات کامل را به راحتی به آنها ارائه دهیم. بهتر است در فرصت باقیمانده تیم ها به سازمان لیگ مراجعه و قراردادشان را ثبت کنند.

منبع:کاپ