سرمربی اسبق پرسپولیس: طارمی و رضاییان حق داشتند انتخاب کنند اما انتخابشان عجولانه بود

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، حمید درخشان درباره حضور دیروزش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: برای پیگیری مطالبات مالی ام به باشگاه پرسپولیس رفتم و جلسه ای با علی اکبر طاهری برگزار کردم. خدا را شکر جلسه، جلسه خوبی بود که کمی هم به درازا کشید. انشاالله که نتایج خوبی را داشته باشد که فکر می کنم همین گونه هم باشد.

وی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد:به نظرم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات بسیار خوب عمل کرد. انشاالله این بازیکنان بتوانند زیر نظر کادر فنی و با همت مدیریت باشگاه امسال بدون دغدغه به مقام قهرمانی لیگ برتر برسند و جواب محبت هواداران را بدهند. 

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره جدایی مهدی طارمی و رامین رضائیان و متعاقب آن ناراحتی هواداران پرسپولیس از این دو بازیکن بیان داشت:هواداران حق دارند ناراحت باشند اما این بازیکنان هم می خواستند رشد کنند و فوتبال را در جایی غیر از ایران دنبال کنند. اما رفتن به این شکل اصلا جالب نبود. آنها اگر از طرف باشگاه ترانسفر می شدند وجاهت بیشتری داشت اما عجولانه تصمیم گرفتند و در مجموع کار چندان جالبی نبود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب این دو نفر باعث پیشرفت شان خواهد شد یا خیر اذعان داشت: رامین و مهدی می توانستند انتخاب های بهتری داشته باشند اما چون عجله کردند این طور نشد. آنها می خواستند به اروپا بروند اما رفتن به ریزه اسپور در لیگ ترکیه تصمیم خوبی نبود. فقط می توانم آرزو کنم موفق باشند.

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره اینکه اخلاق مهدی طارمی از زمان حضور او در پرسپولیس نسبت به وقتی که تازه به فوتبال ایران معرفی شده بود تغییر کرده بود یا نه تصریح کرد: زمان من تغییری در رفتار مهدی طارمی مشاهده نشد. امیدوارم که مهدی هرچقدر از لحاظ فنی رشد می کند از لحاظ فکری هم رشد کند و افتاده تر شود. چراکه خیلی ها آمدند و رفتند اما در نهایت اسم و رسم شان و رفتارشان باقی ماند. 

وی درباره درگیری به وجود آمده بین کی روش و برانکو اضافه کرد: هر دوی این نفرات می خواهند در کارشان موفق باشند. همه این تلاش ها به خاطر کسب موفقیت ملی است. اما باشگاه ها هم حق دارند دو ماه تا مسابقه تیم ملی باقی مانده و بهتر است در این مدت باشگاه ها بازیکنان را در اختیار داشته باشند تا بدنسازی روی بازیکنان صورت گیرد تا آنها آماده در اختیار تیم ملی قرار بگیرند.

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره اتفاق به وجود آمده درباره اشکان دژاگه خاطرنشان کرد: اصلا اتفاق خوبی نیست. در این سطح این حرکت نه در شان خود دژاگه است و نه در شان تیم ملی که چنین مساله ای داشته باشد. باید تصمیمات قاطعی در این باره گرفته شود و دیگر شاهدش نباشیم.

درخشان در پایان درباره بازگشت به مربیگری گفت: چند پیشنهاد دارم اما می خواهم قبل از آن دوره کوتاه مربیگری در خارج از کشور بگذرانم. هنوز هیچ چیز قطعی نشده اما احتمال زیاد تا ماه آینده سفری در این رابطه خواهم داشت.

منبع:فرتاک ورزشی