سجاد شهباززاده نمیخواهد مبلغی را که باشگاه در ازای دادن رضایت نامه از وی خواسته را بدهد

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، از هفته گذشته سجاد شهباززاده با دریافت پیشنهاد باشگاه آلانیا اسپور ندای جدایی از استقلال را سر داد و پس از غیبت در تمرینات استقلال سفری  هم به آلانیا داشت و با این باشگاه ترکیه ای به توافق رسید. اما از آنجا که سجاد یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد برای دریافت رضایت نامه به تهران بازگشت. او دیروز در دو مرحله ابتدا به صورت تلفنی و سپس حضوری دوساعت با مسئولین باشگاه استقلال چانه زنی کرد.

شهباززاده بابت قرارداد فصل قبلش با باشگاه استقلال بیش از 40 درصد از مطالباتش را طلبکار است که این خود رقمی حدود 600 میلیون تومان یا حتی بیشتر می شود. این مهاجم برای گرفتن رضایتنامه حاضر شده طلبش را ببخشد اما باشگاه ابتدا با ارائه یک پیشنهاد یک میلیارد تومانی و سپس کاهش آن به مبلغ 500 میلیون تومان به این بازیکن اعلام کرد که هم باید طلبش را ببخشد و هم باید 500 میلیون تومان بابت رضایت نامه به باشگاه بدهد.

سجاد هنوز موافق پرداخت این مبلغ نیست و خواهان صدور رضایت نامه اش در ازای طلبش است. در حالی که ساعت 13:20 امروز هواپیمای حامل کاروان استقلال از باند فرودگاه امام(ره) راهی ارمنستان شد، شهباززاده در تهران مانده تا هر طور شده با مدیران باشگاه برای گرفتن رضایت نامه اش به توافق برسد تا هرچه زودتر برای شرکت در تمرینات آلانیا اسپور عازم ترکیه شود. به نظر می رسد طرفین ظرف یکی، دو روز آینده با کاهش اختلافات مالی موجود به توافق برسند.

منبع:کاپ