مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: چرا فکر می‌کنید میانگین سنی پیکان بالاست، در حالی که در استقلال بازیکن ۳۲ ساله قرارداد سه ساله می‌بندد؟!

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، آرش برهانی پس از ثبت قراردادش با باشگاه پیکان در هیئت فوتبال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بار دیگر شاگرد مجید جلالی شدم. پیکان تیم خوبی دارد و امیدوارم این تیم بتواند نتایج خوبی کسب کند.

وی در مورد جدایی‌اش از استقلال تصریح کرد: برای استقلال 9 سال بازی کردم و خاطرات تلخ و شیرینی زیادی در این تیم داشتم. فوتبال همین است و یک روز می‌آییم و یک‌ روز هم می‌رویم. من از استقلال طلب دارم و امیدوارم حداقل طلبم را بدهند، هر چند که هنوز با بهرام افشارزاده صحبتی نکرده‌ام.

مهاجم تیم فوتبال پیکان در واکنش به اینکه گفته می‌شود میانگین سنی پیکان بالاست، گفت: شما فکر می‌کنید میانگین سنی 30 سال زیاد است؟ در استقلال بازیکنی با 32 سال سن قرارداد سه ساله بسته است، اما بازیکن جوان هم داریم که قرارداد یک ساله می‌بندد و سروصدای زیادی هم به پا می‌کند.

برهانی از اظهارنظر در مورد اینکه قرار است کاوه رضایی در استقلال پیراهن شماره 9، پیراهنی را که تا فصل گذشته او می پوشید، بر تن کند، خودداری کرد.