مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه این باشگاه اسیر جوسازی نقل و انتقالات نمی‌شود، گفت: کار حضور دو بازیکن در این تیم تمام شده بود ولی به یکباره این بازیکنان سر از یک باشگاه دیگر درآوردند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، سعید آذری  درباره نقل و انتقالات باشگاه ذوب آهن و اینکه یحیی گل‌محمدی گفته بود ۶ بازیکن مدنظر داشته که آنها جذب نشده‌اند، گفت: از ۶ بازیکنی که یحیی می‌خواست، دو نفر را جذب کردیم. روز گذشته هم دروازه‌بان گیتی پسند را گرفتیم و باید سه بازیکن دیگر جذب کنیم. احتمال دارد بازیکنان خارجی هم به خدمت بگیریم.

وی افزود: پیش از این، دو بازیکن به یحیی گل‌محمدی قول داده بودند که به ذوب آهن می‌آیند. کار حضور آنها در تیم ما تمام شده بود ولی به یکباره گل‌محمدی و ما را دور زدند و  از یک باشگاه دیگر سردرآوردند.

مدیرعامل ذوب آهن تاکید کرد: ما با این بازیکنان ۶۷۰ میلیون تومان توافق کرده بودیم ولی یک روز بعد آنها با قراردادی ۹۰۰ میلیونی، به یک باشگاه بزرگ رفتند. این بازیکنان به یحیی هم بی محبتی کردند. نمی‌شود هر بازیکنی را با هر شرایطی جذب کرد. درست است که پول حرف اول را در نقل و انتقالات می‌زند ولی ما هم حاضر نیستیم از اصول خود کوتاه بیاییم و ۳۰۰ میلیون اضافه به بازیکنانی بدهیم که بیشتر از ۵۰۰ یا ۶۰۰ میلیون ارزش دارند.

آذری ادامه داد: ما اسیر جوسازی‌های نقل و انتقالات نمی‌شویم. این اتفاق در سالهای گذشته در همین باشگاه ذوب آهن افتاده بود. به عنوان مثال بازیکنی با رباط پاره قراردادی با ذوب آهن بسته بود که برای دوسال چیزی در حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای باشگاه آب می‌خورد.

وی تصریح کرد: ما فراتر از بودجه خود حرکت نمی‌کنیم و به جای شلوغ کاری در بازار نقل و انتقالات، منطقی و بر اساس اصول خود جلو می‌رویم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره غیبت‌های علی حمام در تمرینات این تیم و احتمال جدایی این بازیکن گفت: حمام مشکلات خانوادگی داشت و به زودی به تمرینات ذوب آهن اضافه می‌شود. در میان بازیکنان خارجی، فقط با ولید اسماعیل تسویه حساب کرده‌ایم و این بازیکن تمام پولش را دریافت کرد و رفت.

آذری در پایان در خصوص برگزاری دیدار سوپرجام فوتبال ایران در اصفهان، گفت: برگزاری این دیدار در اصفهان پیشنهاد خودمان بود. ما هزینه اسکان و پذیرایی از تیم استقلال خوزستان را تقبل کردیم تا این بازی در اصفهان برگزار شود.