علی دایی چند هفته‌ای است که خودش با هیجان زیاد به لیگ برتر برگشته است.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، علی دایی برای مربیگری نفت در مقایسه با حضورش در صبا ، ترکیب کادرفنی اش گم شده مهمی دارد، او امسال نتوانسته ژلکو میاچ را به تیمش بیاورد. سال هایی که میاچ در کنار دایی قرار گرفته ، چه در صبا و چه در راه آهن ، او تجربه های مربیگری آرامتری را داشته است. اینکه با تمرکزی دوچندان ، به کارهای دیگری غیر از تمرین دادن می رسید.

 

حالا اما برای فصل جدید او نه دستیارانی سنتی چون منافی و فروزانی را دارد و نه میاچ در تیمش حاضر شده تا خودش میدان دار تمرینات تیمش باشد. نزدیکانش از هیجان او در کار می گویند.

دایی که به دلیل دیر شروع شدن تمرینات تیمش ، خیلی به بازیکنانش فشار نیاورده و بدنسازی شدید نکرده تا بدنسازی اش را به بعد از هفته چهارم و تعطیلات یک ماهه لیگ بیاندازد ، این روزها خیلی جدی با تیمش تمرین می کند.

می گویند او انگیزه زیادی برای کار در نفت دارد. نفتی که حالا از این فصل قرمز می پوشد و مدیرانش همان گروهی هستند که دو فصل قبل می خواستند با حضور دایی روی نیمکت شان ، برند باشگاه پرسپولیس را در اختیار داشته باشند.

دایی در این چند فصل اخیر ، به گفته نزدیکانش هیچ وقت اینچنین در تمرینات تیم های با انگیزه همه کاره تمرینات نبوده . باید دید این دایی متفاوت آیا موفق می شود؟

 

انتهای پیام/