مسعود شجاعی درباره بازشگت به لیگ برتر ایران گفت: هیچ پیشنهادی از دو باشگاه پایتخت ندارم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، مسعود شجاعی که شایعه حضور وی در پرسپولیس و  استقلال منتشر شده است در این باره توضیحاتی ارائه کرد.

وی در این باره عنوان کرد:

با توجه به بحثهاى پیش امده در چند روز گذشته میخواستم نکاتى رو یاداورى کنم:

١-همه فوتبالیا تقریبا مطلع هستن که من همیشه براى کسانى که به فوتبال کشورمون خالصانه خدمت مى کنن و طرفداران همه تیمها و همچنین دو تیم بزرگ و مردمى پایتخت احترام زیادى قائلم.دلیلشم واضح است،ادمایى که این همه با شور و هیجان، بدون توهین به کسى و هیچ گونه چشمداشتى انرژى و وقت و زندگیشونُ صرف فوتبال و تیم مورد علاقشون مى کنن قابل احترام و تحسین هستند.

٢-مطمئنن پوشیدن پیراهن استقلال و پرسپولیس براى هر بازیکنى از جمله اینجانب افتخارى بزرگ محسوب میشود. البته که خودمم قبلا بارها گفتم که هنوز تصمیمى براى بازگشت به لیگ کشورمون ندارم ولى با توجه به بحثهاى پیش امده باید عرض کنم که هیچ پیشنهادى هم از هیچکدوم از این دو تیم بزرگ دریافت نکردم و اصلا دوست ندارم که سوءتفاهمى پیش بیاد براى هواداران این دو و البته هواداران خونگرم و دوستداشتنى صنعت نفت ابادان.

٣-به شدت معتقدم که فوتبال بدون هواداران فهمیده یعنى هیچ.در پایان فوتبال پاک و موفقیت روزافزون را براى فوتبال ایران ارزو میکنم.


منبع: کاپ