سرمربی سابق دیناموزاگرب که اکنون با هدایت العین امارات برابر ذوب آهن قرار خواهد گرفت، خبر از اطلاعات جامع از حریف ایرانی‌اش داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زوران مامیچ، سرمربی 45 ساله العین که حدود یک ماه قبل هدایت این تیم را برعهده گرفته، امروز برابر ذوب آهن اولین جدال تیمش در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را برگزار خواهد کرد.

نکته جالب توجه در مصاحبه روز گذشته مامیچ به ادعای او مبنی بر دریافت تمامی اطلاعات از رقیب ایرانی‌اش برمی گردد. موضوعی که ذهن‌ها را به سمت اینکه او به کمک دوستان ایرانی‌اش در لیگ ایران این اطلاعات را کسب کرده می‌برد. اکنون باید دید دوستان ایرانی مربی کروات العین در ایران چه کسانی هستند.

 

* برانکو ایوانکوویچ؛ مشترک در دیناموزاگرب

سرمربی پرسپولیس در زمانی که تیمش در اردوی امارات حضور داشت، در واکنش به این سوال که چرا بازی دوستانه مناسبی برای این تیم در نظر نگرفته اعلام کرد که این تصمیم خودش بوده و اگر می‌خواسته با توجه به حضور سرمربیان هموطنش در این کشور برگزاری دیدار دوستانه کار سختی برایش نبوده است.

برانکو البته شام را هم در کنار سرمربی العین در آن زمان صرف کرد. سرمربی این تیم در آن زمان البته زلاتکو دالیچ بود. اما نکته جالب توجه این بود که برانکو در واکنش به این سوال گفت: «ما می‌توانستیم با تیم‌های اماراتی مثل العین یا حتا بازی کنیم که سرمربیان‌شان از دوستانم هستند حتی ما می‌توانستیم به مصاف النصر امارات هم برویم که سرمربی آن روزگاری بازیکن خود من بوده است اما ما می‌خواستیم به مصاف تیم‌های ضعیف‌تر برویم تا با شرایط بدنی بازیکنان ما وفق داشته باشد.»

"ما می‌توانستیم به مصاف النصر امارات که سرمربی‌اش زمانی بازیکن خودم بود برویم"؛ نکته جالب این است که در آن زمان هدایت این تیم برعهده زوران مامیچ بود.

سرمربی پرسپولیس که در زمان حضور این تیم در اردوی دوبی ضیافت شامی را در کنار دوستانش برگزار کرده بود البته بعید است که فرصتی برای رساندن اطلاعات حریف العین به هموطن خود در امارات داشته باشد.

پرسپولیس در تنها دیدارش در این فصل برابر ذوب آهن در دور رفت نتیجه را به شاگردان مجتبی حسینی واگذار کرده است.

 

انتهای پیام/