مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص اظهارات سرمربی فولاد خوزستان که گفته بود پرسپولیسی‌ها داور مسابقه فردا برابر این تیم را تغییر داده‌اند واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس - فولاد خوزستان از برانکو ایوانکوویچ در خصوص اظهارات نعیم سعداوی که گفته بود پرسپولیسی‌ها داور دیدار فردا را تغییر داده‌اند و در حالی که قرار بوده علیرضا فغانی این مسابقه را قضاوت کند، داوری این بازی به سیدعلی سپرده شده است، سؤالی پرسیده شد که سرمربی کروات سرخپوشان از این ماجرا ابراز بی‌اطلاعی کرد.

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و مدیررسانه‌ای این تیم در واکنش به این مسئله گفت: این موضوعی است که روز گذشته مطرح شد و خود فولادی‌ها نیز در جلسه هماهنگی پیش از بازی اعلام کردند از سوی سعداوی نقل‌قول اشتباهی صورت گرفته است.

وی افزود: علیرضا فغانی اصلاً در ایران نیست و برای مسابقات المپیک به برزیل رفته است. با این شرایط او نمی‌توانسته داور دیدار ما مقابل فولاد باشد. از سوی دیگر باید بگوییم تجربه فصل گذشته نشان می‌دهد که پرسپولیس سودی از داوری‌ها نبرده است. ما همین که از داوری‌ها ضرر نکنیم کفایت می‌کند و به دنبال سود آن نیستیم.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/