پورموسوی:ویسی عزیزترین رقیب ماست

پورموسوی می گویدتیمشان بازهم شگفتی ساز خواهد شد؛ استقلال خوزستان این هفته باید در اصفهان به مصاف تیم سرمربی سابق خود برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 عبدالله ویسی پس از قهرمانی استقلال خوزستان از این تیم جدا شد تا سید سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی این تیم معرفی شود، پورموسوی که 5 سال در استقلال خوزستان به عنوان کمک اول حضور داشت با شناخت کافی هدایت این تیم را برعهده گرفت و در دو هفته اول توانسته نتایج خوبی بگیرد، پس از برد برابر استقلال تهران و تساوی برابر تراکتورسازی استقلال خوزتسان در پایان هفته دوم با چهار امتیاز در جدول باقی مانده است.

سید سیروس پورموسوی ، درباره موضوعات مختلف صحبت کرد که با هم مرور می کنیم:

از اعتماد مسئولین ممنونم

وقتی پیشنهاد سرمربی گری استقلال خوزستان به من شد من با جان و دل قبول کردم، 5 سال از بهترین روزهای زندگی ام را با این تیم بودم و می خواستم خودم را نشان دهم. البته در این راه من شاگردی آقایان باقری نیا و ویسی بسیار به من کمک کرد.

تیم من قابل ستایش است

روزی که قرعه کشی لیگ بود،بعضی می گفتند از این قرعه سخت سالم بیرون نمی آیید اما من به تیمم اعتماد و اعتقاد داشتم، ما تنها 11 بازیکن نیستیم، چه بازیکنان ذخیره و چه کسانی که در لیست 18 نفره نیستند این انگیزه و توانایی را دارند که به عنوان بازیکن اصلی به میدان بروند و بازی قابل قبولی از خود به جای گذارند.

استقلال برای برد به میدان آمده بود

ما بازی استقلال برابر نفت را آنالیز کرده بودیم، استقلال با توجه به تساوی اول و بازیکنان جدیدی که به تیمش اضافه کرده بود برای برد به میدان آمده بود اما ما توانستیم به خوبی آنها را مهار کنیم.این بازی برای ما یک محک جدی بود که در آن پیروز بیرون آمدیم.

هواداران یار دوازدهم ما بودند

هواداران خوزستانی باز هم برای ما گل کاشتند و امیدوارم در تمام بازی های ما و دیگر نمایندگان استان با همین شور و حرارت حضور داشته باشند. از آنها ممنونم و دستشان را به گرمی می فشارم.

هواداران خواهان عذرخواهی منصوریان هستند

پیش از شروع بازی به همراه بهمن روشنایی، سرپرست تیم و آقای نعمتی‌نژاد، مدیرعامل باشگاه به سمت تماشاگران رفتیم و آنها خواستیم که فحاشی نکنند. یک اختلاف و سوءتفاهمی بین مردم خوزستان و منصوریان به وجود آمده که تماشاگران هم می‌گفتند چرا منصوریان بابت حرفی که زده عذرخواهی نمی‌کند. با این حال ما وارد این مسائل نمی‌شویم و راضی به ناسزا شنیدن منصوریان یا هیچ‌کس دیگر نیستیم. حداقل اینکه خانواده منصوریان گناهی نکرده‌اند و به همین دلیل من پس از بازی سمت او رفتم و علاوه بر خسته نباشید، عذرخواهی هم کردم.

حضور رحمتی برای ما استرس زا نبود

ما با رای کمیته انضباطی مبنی بر بخشیده شدن رحمتی مخالفت نکردیم، خدارا شکر این مورد در بازیکنان ما استرس نیافرید و تاثیر منفی نداشت. برای ما فرقی نداشت که چه کسی درون دروازه است و تنها به برد و گلزنی فکر می کردیم.

از تمام بازیکنان راضی هستم

من از تمام بازیکنان در تمامی خطوط راضی هستم و به آنها خسته نباشید می گویم. همچنین کادرفنی تیم بسیار برای این بازی زحمت کشیدند و از آنها نیز ممنونم.

شاگرد ویسی هستم

ما هفته آینده در اصفهان باید به مصاف سپاهان برویم، تنها به گرفتن امتیاز در این بازی فکر می کنیم و می خواهیم یک بازی زیبا انجام دهیم و دست پر از اصفهان باز گردیم.

جانشینی ویسی سخت بود

بالاخره آقای ویسی سرمربی تیم ما بود و رفتنش به تیم شوک وارد کرد، ایشان مورد توجه شدید رسانه ها بود و سختی کار من از همان شروع مسابقات بود که بتوانم انگیزه تیمم را حفظ کنم و خدارا شکر انگیزه تیم بسیار زیاد است. البته حفظ بازیکنان برای لیگ شانزدهم کار سختی بود اما با کمک مدیریت باشگاه موجب شد.

تمام و کمال به سمت ویسی می رویم

درست است در بازی با سپاهان ما میهمان هستیم اما من به همراه تمام بازیکنان، کادرفنی به سمت آقا عبدالله خواهیم رفت. ایشان بالاخره فصل قبل سرمربی تیم ما بود و ما هیچ وقت زحمات وی را فراموش نمی کنیم، اما بالاخره فوتبال است و ما در این بازی به آقا عبدالله به عنوان یک رقیب بسیار عزیز نگاه خواهیم کرد.

منبع : ورزش سه

 

انتهای پیام/