هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال در حالی امروز با برگزاری ۴ بازی آغاز می‌شود که در مهمترین بازی تیم تراکتورسازی در مشهد میهمان تیم پدیده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و هفتم لیگ برتر با انجام چهار بازی از امروز جمعه آغاز می‌شود که در حساس ترین این بازی‌ها، تراکتورسازی در مشهد به مصاف پدیده می رود. در سایر بازی‌ها صنعت نفت در آبادان از سیاه جامگان پذیرایی می‌کند، نفت در تهران میزبان فولاد است و گسترش فولاد در اصفهان به دیدار سپاهان می‌رود.

* پدیده - تراکتورسازی؛ ادامه شگفتی سازی پدیده یا جهش دوباره تبریزی‌ها

پدیده مشهد را باید بهترین تیم هفته‌های اخیر لیگ برتر دانست. تیمی که در ۵ هفته اخیر صد درصد امتیازات بازی‌های خود را گرفته و با ۵ پیروزی پی در پی شرایطی برای خود در جدول درست کرده که حالا حتی تحت شرایطی می‌تواند نیم نگاهی به سهمیه آسیایی داشته باشد.

تراکتورسازی که با بیشترین غایب در شرایط فنی و روحی نه چندان به سامان و در حالی که نه تنها قهرمانی، بلکه حتی نایب قهرمانی را هم به نوعی از دست داده باید به مصاف یکی از آماده ترین تیم های این روزهای فوتبال ایران برود؛ آن هم در خانه حریف.

امیر قلعه نویی برای این بازی چند مهره تاثیر گذار خود مثل مهدی کیانی، جاسم کرار و سعید آقایی را به دلیل محرومیت در این بازی در اختیار ندارد. برای تیمی که به خودی خود با کمبود بازیکن مواجه است غیبت این سه مهره تاثیرگذار به صورت همزمان آن هم در یک بازی سنگین و حساس می‌تواند تاوان سنگینی داشته باشد. به خصوص که این تیم قرار است در این بازی به باز پس گیری جایگاه از دست رفته‌اش در رده دوم جدول دست بزند.

انتهای پیام/