سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز معتقد است که فراز کمالوند به همکاری‌اش با این باشگاه ادامه خواهد داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسن آذرنیا در مورد شرایط گسترش فولاد در آستانه دیدار مقابل سپاهان در هفته بیست‌وهفتم گفت: ما با یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی داریم که چند بار سابقه قهرمانی در لیگ برتر و همچنین نایب قهرمانی آسیا را دارد. آنها با تغییرات کادر فنی هم مواجه شده‌اند، ولی ما دنبال امتیاز گرفتن هستیم. گسترش فولاد از ابتدای لیگ تیم خوبی بود، ولی بدشانسی و عدم هماهنگی باعث شد تا در هفته‌های اول امتیاز از دست بدهیم.

سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز ادامه داد: الان به شرایط خوبی رسیده‌ایم و امیدوارم که با دست خالی از اصفهان برنگردیم. اگر سپاهان را ببریم قطعاً در جدول هم می‌توانیم چند پله صعود کنیم. امیدوارم در نهایت این اتفاق رخ دهد.

وی در پایان راجع به وضعیت فراز کمالوند برای ادامه همکاری یا جدایی از گسترش فولاد اظهار داشت: این موضوع توسط مالک و مسئولان باشگاه پیگیری خواهد شد. فکر می‌کنم صحبت‌های ابتدایی میان کمالوند و مالک باشگاه انجام شده است و احساس من این است که کمالوند در گسترش فولاد خواهد ماند. ما از لحاظ بازیکن هم مشکل نداریم، چون اکثر نفرات‌مان از قراردادشان با باشگاه باقی مانده است. البته چند بازیکن مثل مرتضی اسدی، نصرتی، اکرامی یا پریرا قرارداد ندارند که با آنها براساس نظر سرمربی مذاکره خواهد شد.

انتهای پیام/