مدافع جوان پدیده مشهد مدعی است با ارائه‌ی یک بازی هجومی برابر پرسپولیس جشن قهرمانی آنها در آزادی را با مشکل مواجه خواهند کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد حسین مرادمند، مدافع جوان پدیده در خصوص عملکرد موفق این تیم در هفته‌های اخیر گفت: لطف خدا شامل حال پدیده شد که موفق شدیم 5 بازی پیاپی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.  تیم در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برد و از لحاظ مدیریتی به صورت کامل همدل و یکرنگ شدیم.  با این شرایط ما می‌توانیم تراکتور سازی را شکست دهیم.  


پدیده در حالی امروز به مصاف تراکتور می‌رود که آمار فوق العاده‌ای مقابل این تیم از خود به جا گذاشته است. او در این خصوص می‌گوید: درست است که تا به حال و در 5 بازی اخیر برابر تراکتور موفق بودیم اما فوتبال یک بازی دو طرفه است و تا پایان بازی نمی‌شود نتیحه‌اش را تعیین کرد.


وی در خصوص عملکرد موفقیت آمیز این تیم درهفته‌های اخیر گفت: من به طلسم و جادو اعتقادی ندارم و پیروزی ما برابر این تیم لطف خدا و تلاش بازیکنان بوده. اگر ما با همین آمادگی و همدلی مقابل تراکتورسازی حاضر شویم حتما پیروز میدان خواهیم بود. تیم‌های تحت نظر آقای مهاجری همه هجومی بازی میکنند و پدیده نیز از این قائله مستثنی نیست و من فکر میکنم بازی زیبایی خواهد بود.


مرادمند در واکنش به تدارک پرسپولیس در بازی هفته‌ی آینده برابر پدیده برای جشن قهرمانی گفت: پرسپولیس اگر موفق به پیروزی برابر تیم ما شد، جشن قهرمانی بگیرد. آن‌ها اول باید از سد پدیده عبور کنند بعد در رابطه با این مسائل هم صحبت کنند.

 
مدافع پدیده در خصوص تقابل با مهدی طارمی در هفته‌ی آینده که برای کسب عنوان آقای گلی انگیزه زیادی دارد گفت: تا آنجا که بتوانم خط حمله پرسپولیس را ناکام خواهم کرد. وظیفه من دفاع کردن و وظیفه مهدی طارمی حمله و زدن گل است و من تمام تلاش خود را برای انجام بهتر وظیفه‌ام خواهم کرد و در تدارک رقم زدن یک روز خوب فوتبالی در استادیوم آزادی هستم. از ناحیه زانو دچار مصدومیت بودم و چند بازی را از دست دادم اما در حال حاضر در آمادگی کامل هستم و در بازی برابر تراکتور حضور خواهم داشت. 


مرادمند در پایان در رابطه با تغییر شرایط مدیریتی پدیده گفت: تیم ما دچار چند دستگی شده بود. این چند دستگی به خاطر مدیریت ضعیف قبلی بود. از بعد از بازی برابر استقلال خوزستان مدیران ارشد پدیده حاشیه‌ها را کنترل کردند و با روی کار آمدن مدیریت جدید که باعث همدلی کادرفنی و بازیکنان شد اوضاع پدیده سر و سامان گرفت.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: محمد حسین مرادمند -