جادوگر فوتبال ایران در تدارک عصیانى دیگر است و اینبار على دایى را به مناظره دعوت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ماجراى مدیران ورزشى و غیرورزشى مساله اى است که اینبار على کریمى و على دایى را روبروى یکدیگر قرار داده است. 

 

بعد از ورود على دایى به واکنش ترکاشوند که امید عالیشاه و احمد نوراللهى را به دلیل ترک این تیم به بهانه ى سربازى "خائن" خواند، على کریمى از سرمربى کنونى نفت تهران و همبازى سابق خود خواست در این مساله ورود نکند و در خصوص جذب سپانوویچ و سپردن پیراهن شماره هشت به این بازیکن ناکارآمد در پرسپولیس به جاى جذب بازیکنان اوکراینى پاسخگو باشد.على دایى اما در پایان بازى روز گذشته تیمش با تمجید از على کریمى به او نصیحت کرد که در این مساله فوتبالى طرفدارى غیرفوتبالى ها را نکند. 

 

کریمى اما همانند اینبار او را به مناظره دعوت کرده است؛ مناظره اى که در صورت قبول آن از سوى على دایى مى تواند فوتبال ایران را با شوک بزرگى همراه کند. شماره هشت محبوب هواداران که همواره از گفتگوهاى رسانه اى و تلویزیونى بیزار و از آن دورى مى کند با اعلام این مساله که غیرفوتبالى هاى خوبى نیز همچون صفایى فراهانى و على اکبر طاهرى به این فوتبال خدمت کرده اند، کنایه اى هم به او زده و گفته غیر فوتبالى ها قراردادهاى مناسبى پیش از با او امضا کرده اند.

 

در این بین مهرداد میناوند ملی پوش سابق فوتبال و دوست هردوی این بازیکنان به این مسئله واکنش نشان داده و می گوید :پرسپولیس به شدت من را غمگین و آزرده خاطر کرده است، کاش هیچ وقت شاهد این موضوع نبودم، هم علی کریمی و هم علی دایی از مفاخر فوتبال ایران هستند، هر دو مرد سال فوتبال آسیا شده اند و هر دو در اروپا درخشیده اند و باید شان و منزلت آنها حفظ شود‌. کاش به جای دامن زدن به این حواشی از لحظات منتهی به قهرمانی تیممان لذت ببریم و آماده برپایی جشنی باشکوه شویم. به امید اینکه هر دو علی عزیز ما کدورت ها را کنار بگذارند و باعث اتحاد هواداران شوند و دو دستگی ها را از بین ببرند.

 

انتهای پیام/