سیدینیو و باشگاه سپاهان بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند و احتمالا این بازیکن برزیلی ایران را ترک میکند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، طی جلسه‌ای که دیروز در باشگاه سپاهان بین مسئولین سپاهان و بازیکن برزیلی این تیم سیدینیو برگزار شد، دو طرف در نهایت به این توافق نرسیدند. به گفته مسئولان سپاهان توافقات مالی با این بازیکن در برزیل صورت گرفته بود، اما بحث پرداخت مالیات توسط خود بازیکن طبق قوانین فدراسیون فوتبال محل اختلاف شد و این موضوع مورد قبول سیدینهو قرار نگرفت. گفته‌ می‌شود مبلغ مالیات بین 100 تا 150 میلیون است که باید توسط خود بازیکن پرداخت شود.

 

البته برای حل این موضوع مسئولین سپاهان پیشنهاد پاداش‌هایی خاص مثل گل و پاس گل و .. را به این بازیکن پیشنهاد دادند که باز هم مورد قبول این بازیکن قرار نگرفت و در نهایت مسئولان سپاهان  بعد از مشورت با عبدالله ویسی و موافقت او قید همکاری با این بازیکن را زدند و اگر اتفاق خاصی تا فردا نیافتد این بازیکن برزیلی بعد از 10 روز حضور در اردوی سپاهان ایران را ترک خواهد کرد. او که با لقب مورچه اتمی حضور پرسزوصدایی در سپاهان داشت ظاهرا از نظر فنی در سطح انتظارات نبود.

 

به نظرمی‌رسد عبدالله ویسی که در سفر به برزیل این بازیکن را به ایران آورده، گزینه‌هایی را برای جایگزینی او زیر سر دارد که به این راحتی با خروج این بازیکن که صحبت‌های زیادی در مورد توانایی‌های او وجود داشت، موافقت کرده است و با خروج این بازیکن قطعا ویسی فکری برای جالی خالی او کرده است.

 

هم‌چنین اردوی این  تیم سپاهان که قرار بود در ترکیه برگزار شود به دلیل احتمال حملات تروریستی لغو شد. البته طلائی‌پوشان اصفهانی قصد داشتند تا با لغو اردوی ترکیه به اوکراین سفر کنند، که این اردو هم به دلیل انجام تست پزشکی بازیکنان و هم‌چنین مشکل خروج برخی بازیکنان این تیم لغو شد. قرار است سپاهان برای رسیدن به آمادگی برای لیگ شانزدهم اردوی خود را در بابل برگزار کند و در تورنمتی که به میزبانی خونه به خونه بابل و با هزینه این تیم برگزار خواهد شد شرکت کند. علاوه بر میزبان، سپاهان، گسترش فولاد و تیم ملی دانشجویان در این تورنمت که قرار است 24 و 25 تیرماه در بابل برگزار شود، شرکت خواهند داشت.


منبع: ورزش سه