دروازه بان تیم ملی آلمان مطمئن است تیمش می تواند حملات ژیرو را خنثی کند و امیدوار است تیمش بتواند به فینال یورو راه یابد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / مانوئل نویر از توانایی های الیویه ژیرو آگاه است اما فکر می کند آلمان می تواند حملات او را خنثی کند. الیویه ژیرو، مهاجم 29 ساله تیم ملی فرانسه، تا به حال دو بار موفق به گلزنی مقابل نویر شده است. در بازی دوستانه آلمان و فرانسه، و همچنین در لیگ قهرمانان در بازی آرسنال مقابل بایرن مونیخ. اکنون او به دنبال به ثمر رساندن چهارمین گل خودش در رقابت های یورو است. آلمان و فرانسه پنجشنبه شب در مرحله نیمه نهایی یورو به دیدار هم خواهند رفت. مانوئل نویر در یک کنفرانس خبری در این مورد گفت:

    ژیرو در محوطه جریمه واقعا خطرناک است. او در ضربات با سر نیز بسیار قوی است و برای مدافعان مرکزی خطرناک است. اما ما او را می شناسیم و از او نمی ترسیم. ما  برای خنثی کردن حملاتش آماده هستیم. من زیاد به تمرکز بر روی یک بازیکن حریف اعتقاد ندارم. آنها بازیکنان با کیفیت زیادی دارند.  

گریزمان دیگر مهاجم فرانسه است که او نیز در لیگ قهرمانان در دیدار اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ موفق به گلزنی در مقابل نویر شده است. مانوئل نویر با احترام کامل در مورد گریزمان صحبت کرد:

گریزمان در نبردهای یک در مقابل یک و در ضد حملات باورنکردنی است. ما همه از قدرت او در ضربات با سر نیز آگاهیم. او در موقعیت شناسی فوق العاده است. چیز های زیادی است که ما باید مراقب آن باشیم. باید بسیار با سازماندهی بازی کنیم و وظایف دفاعی خود را به خوبی انجام دهیم.