کادرفنی سایپا پس از بازگشت دو دروازه‌بان خود از اردوی تیم ملی در مورد آنها تصمیم‌گیری می‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از مخالفت اولیه باشگاه سایپا با درخواست تراکتورسازی برای صدور رضایت‌نامه محمدرضا اخباری، مسئولان باشگاه تعیین تکلیف نهایی در این مورد را به بعد از بازگشت دو دروازه‌بان حاضر در اردوی تیم ملی خود موکول کرد.

اخباری که با پایان یافتن دوران سربازی خود در تراکتورسازی طبق قراردادش باید به سایپا برگردد و حامد لک هم که فصل گذشته به سایپا پیوست همچنان بازیکن این تیم محسوب می‌شود.

شنیده‌ها حاکی از آن است که دایی، سرمربی سایپا نسبت به هر دو دروازه‌بان ملی‌پوش خود ابراز نیاز کرده است ولی تا زمانی که این دو بازیکن به ایران برنگردند و با آنها مذاکره نشود تکلیف نهایی این موضوع نامشخص خواهد بود.

با توجه به اینکه هر دو دروازه‌بان ملی‌پوش هستند و شانس حضور در جام جهانی را دارند بعید است حاضر شوند در یک تیم فعالیت کرده و خطر نیمکت‌نشینی تهدیدشان کند.

با توجه به اختلافاتی که پیش از این میان دایی و لک در صبای قم وجود داشت پیش‌بینی‌ می‌شد این بازیکن جزو خروجی‌های سایپا باشد و اخباری به این تیم بازگردد ولی انتخاب دایی حضور هر دو دروازه‌بان است.

از طرفی باشگاه تراکتورسازی به دلیل محرومیت از حضور در نقل و انتقالات، درصورتی که نتواند اخباری را حفظ کند، قادر به خرید بازیکن جدیدی در این پست نخواهد بود و از این نظر دچار مشکل خواهد شد.

 

انتهای پیام/