مربی تیم فوتبال استقلال گفت که این تیم برابر پیکان بازی در خوری را ارائه نداد اما قطعا بعد از تعطیلات استقلال تیم خوبی می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد خرمگاه در پایان دیدار استقلال و پیکان که با تساوی یک بر یک به پایان رسید گفت: امروز خیلی خوب بازی نکردیم و غیر از 4،5 صحنه بیشتر نتوانستیم موقعیت ایجاد کنیم.

وی افزود: در 20 دقیقه پایانی خیلی بهتر شدیم و چند موقعیت خوب گلزنی هم ایجاد کردیم، در واقع فقط در همین دقایق در شأن استقلال بازی کردیم و باید تلاش کنیم شرایط‌مان روز به روز بهتر شود.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره انتقاداتی که به نحوه بازی استقلال می‌شود، گفت: ما کار و تلاش می‌کنیم که ببینیم چطور می‌شود، شرایط تیم را بهبود بخشید. در بازی قبل ما خیلی خوب بازی کردیم اما در دقایقی کوتاه 2 گل دریافت کردیم در حالی که باید 4، 5 گل به حریف‌مان می‌زدیم و بازیکنان ما باید در شرایط خاص حرفه‌ای‌تر عمل کنند.

خرمگاه درباره حمایت هواداران از کادر فنی استقلال که همچنان ادامه دارد، گفت: ما به تیم و کارمان اطمینان داریم و خدا را شکر این اطمینان نزد هواداران هم وجود دارد، آنها برای خودشان کارشناس هستند و کار خوب را تشخیص می‌دهند، ما کارمان را اصولی انجام می‌دهیم و نتیجه آن را هم قطعا خواهیم گرفت.

وی در واکنش به این سئوال که چرا به کارشان در استقلال اطمینان دارند گفت: قطعا همین‌طور است و ما به کارمان ایمان و اعتماد داریم. ما در بازی‌های اخیر به 5،6 بازیکن جدیدمان بازی دادیم و در این شرایط نمی‌توان انتظار داشت که تیم منسجم و هماهنگ باشد، قطعا تیم نیاز به زمان دارد تا بازیکنانش با هم هماهنگ و منسجم شوند، این را هواداران به خوبی درک می‌کنند و به خاطر همین است که ما را حمایت می‌کنند، آنها اطمینان داشته باشند که ما شرمنده‌شان هستیم و تلاش می‌کنیم بعد از تعطیلات یک تیم خیلی خوب را راهی مسابقات کنیم.

 

منبع : میزان

انتهای پیام/