تیم منتخب ناکام‌های لیگ هفدهم را مرور می‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 از سجاد شهباززاده‌ای که برای رسیدن به پیراهن تیم ملی دوباره به استقلال برگشت تا پژمان منتظری که ملی‌پوش بود و حالا در لیست کی‌روش جایی ندارد. از دخسوس که روزگاری در لیگ برتر آقایی می‌کرد تا محمد ابراهیمی که هنوز گلی برای تراکتورسازی نزده است. یازده بازیکن منتخب از بازیکنانی که در این فصل تا به حال ناکام بوده‌اند را مرور می‌کنیم.

فرناندو دخسوس / گسترش‌فولاد: دروازه‌بانی که به گفته ویسی، از پدر و مادر خوب هم بهتر بود، حالا در گسترش‌فولاد نیمکت‌نشین شده است.

دانیال ماهینی / سایپا: بازیکنی که از استقلال هم پیشنهاد داشت، راهی سایپا شد. ولی این بازیکن ملی‌پوش بعد از نیمکت‌نشینی، در این هفته با یک اشتباه عجیب دفاعی، عامل اصلی شکست تیمش مقابل تراکتورسازی بود.

پژمان منتظری / استقلال: استقلال همچنان روی نوار ناکامی است، پژمان پاس رو به عقب اشتباهی می دهد که منجر به پنالتی شد و استقلال را در بحران نگه‌می‌دارد، منتظری از لیست تیم ملی خط خورد.

امیرحسین صادقی / پیکان: یک درگیری بدموقع با فرزاد حاتمی باعث شد که صادقی از حضور در پیکان محروم شود. حالا تیم مجید جلالی در قعرجدول حضور دارد. اگر صادقی کمی در خارج از زمین هم باتجربه‌تر عمل می‌کرد، حالا شاید باز هم جز بهترین بازیکنان لیگ بود.

هاشم بیگ‌زاده / نفت تهران: فوتبال هاشم در ۳۴ سالگی رو به اتمام است. بیگ‌زاده از نگاه نمره آنالیزورهای نود، جزو چند بازیکن آخر لیگ امسال است.

ایمان مبعلی / فولاد: ایمان به جز شماره پیراهنش، هیچ شباهتی با مبعلی سابق ندارد. شماره ۲۳ فولادی‌ها فصل خوبی را سپری نمی‌کند. در نمره‌های نود هم هنوز نمره‌ای بهتر از سه کسب نکرده.

داریوش شجاعیان / استقلال: هافبک میلیاردی استقلال، هنوز نه گلی زده و نه پاس گلی داده. اتفاقی که منجر شد سرنوشتش را با بختیار سال قبل مقایسه کنند.

بختیار رحمانی / پیکان: تبعات انتخاب اشتباه بختیار همچنان ادامه دارد. او بعد از جدایی از استقلال هنوز در بحران سر می‌کند. به طوری که سرمربی تیمش هم این هفته در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بختیار هنوز انتظاراتش را برآورده نکرده.

مرتضی تبریزی / ذوب‌آهن: رجب‌زاده، ربیع‌عطایا و شریفات گل زدند. ولی مهاجم هدف ذوب‌آهن هنوز گلی نزده است.

محمد ابراهیمی / تراکتورسازی: اف‌چهارده تبریزی‌ها دیگر مهاجم این فصل است که هنوز گلی نزده و پاس گلی نداده. تراکتوری‌ها امیدوارند دوباره موتور محمد ابراهیمی راه بی‌افتد تا تراکتورسازی را در اوج ببینند.

سجاد شهباززاده / استقلال: با هزار امید و آرزو به استقلال برگشت. ولی چهار هفته گل نزد و حالا هم چهار هفته به خاطر مصدومیت باید در انتظار بازگشت باشد.

 

انتهای پیام/