به گزارش فرتاک ورزشی،

هافبک جنگنده سابق پرسپولیس با وجود درخشش در سال‌های گذشته اما در این فصل بدون تیم مانده البته خودش می‌گوید تا دو روز آینده به تیمی در لیگ یک خواهد پیوست. مهرداد کفشگری که هنوز دلش برای پرسپولیس تنگ می‌شود در خصوص شرایط این روزهای خود و پرسپولیس با همشهری به گفت‌وگو پرداخت.

    

تمرینات خودت را دنبال می‌کنی؟

خدا را شکر شرایط بسیار خوبی دارم و تمرینات اختصاصی خودم را این روزها دنبال می‌کنم و به دنبال این هستم تا آمادگی خودم را کاملا حفظ کنم. امیدوارم در روزهای آینده اتفاق خوبی بیفتد و به تیم خوبی منتقل شوم و بتوانم دوباره به فوتبال بازگردم.

    

البته کسی فکرش را نمی‌کرد در این فصل در لیگ برتر حضور نداشته باشی.

بالاخره مشکلاتی بود که باعث شد من در تیمی حضور پیدا نکنم اما قطعا قسمت این بود که من یک فصل از لیگ برتر دور باشم و امیدوارم که در سال آینده بتوانم دوباره به لیگ برتر بازگردم.

    

قرار است به کدام تیم بروی؟

من به اتفاق مدیر برنامه‌هایم در روزهای گذشته مذاکراتی را با نساجی مازندران داشته‌ام و منتظر هستم تا داربی مازندران هم برگزار شود و بعد از آن در دو روز آینده تکلیفم مشخص خواهد شد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد احتمالا به این تیم می‌پیوندم.

    

دلت برای پرسپولیس تنگ نشده؟

مگر می‌شود دلم برای پرسپولیس تنگ نشود. من هر چه دارم از پرسپولیس است و واقعا دلم برای پرسپولیس تنگ شده و امیدوارم روزی دوباره بتوانم پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم.

    

بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنی؟

مگر می‌شود بازی‌های پرسپولیس را دنبال نکنم. پرسپولیس امسال تیم بسیار خوبی دارد و امیدوارم که بتواند دوباره قهرمان لیگ برتر شود و در لیگ قهرمانان آسیا هم قهرمان شود.

    

عملکرد خط هافبک پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

پرسپولیس در این پست بازیکنان بسیار خوبی را جذب کرده و در اختیار دارد و مطمئنا آنها هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش می‌کنند و پرسپولیس هم موفق شود ما هم سرمان را بالا می‌گیریم.

 

انتهای پیام/