فراز کمالوند سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعلام کرد که برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان اصلی تیمش، ممکن است با تیم دوم در جام حذفی به میدان برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مرحله ی سوم رقابت های جام حذفی طی هفته ی جاری با اضافه شدن تیم های لیگ برتری دنبال خواهد شد. در یکی از مسابقات این مرحله تیم سپاهان باید در نقش جهان از صنعت نفت آبادان پذیرایی کند و این در شرایطی است که اخبار متفاوتی در مورد برگزاری این دیدار طی روزهای اخیر منتشر شده است.

در ابتدا باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد که از حضور در مسابقات جام حذفی انصراف خواهد داد، اما پس از واکنش کمیته ی انضباطی که خبر از محرومیت و جریمه ی صنعت نفت در صورت انصراف داده بود، آنها اعلام کردند که در مقابل سپاهان به میدان خواهند رفت. در این میان صحبت هایی نیز در مورد اینکه فراز کمالوند با تیم دوم خود راهی میدان خواهد شد، مطرح شده است.

کمالوند سرمربی تیم صنعت نفت در مورد اینکه آیا این موضوع که با تیم دوم به مصاف سپاهان می رود، صحت دارد یا خیر گفت: با توجه به اینکه گرمای هوای آبادان تعریق بازیکنان را بالا برده، مصدومیت کشیدگی در بازیکنان زیاد شده؛ از طرفی تیم ما چند بازی فشرده هم بعد از تعطیلات پیش رو دارد و به همین دلیل احتمالا  به بازیکنان اصلی استراحت می دهم.

 

انتهای پیام/