وریا غفوری، بازیکن استقلال گفت: شرایط همراهی نکند به ناچار از استقلال خواهم رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وریا غفوری در خصوص حضورش در استقلال و احتمالا پیشنهادهای جدید برای فصل بعد گفت: در گذشته از تیم‌های اروپایی پیشنهاداتی داشتم اما متاسفانه به دلیل نبود مشاوره‌های مناسب نتوانستم انتخاب مناسبی داشته باشم. پیش از این از تیم‌های داخلی هم پیشنهادات زیادی داشته‌ام. فعلا ترجیح می‌دهم در تیم استقلال بمانم و اگر شرایط اجازه ماندن در این تیم را به من نداد، به ناچار تیم دیگری را انتخاب می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه تا پایان فصل با استقلال قرارداد دارد، گفت: این تیم را قلبا دوست دارم و در هیچ شرایطی نمی‌خواهم از این تیم جدا شوم و تا زمانی که شرایط فراهم باشد در تیم استقلال خواهم ماند.

بازیکن تیم استقلال تهران در خصوص وضعیت تیم ملی اظهار کرد: خوشبختانه با حضور مربی کاردان و با تجربه، تیم ملی در سال‌های اخیر پیشرفت خاصی داشته و توانست دو بار مکرر به جام جهانی ورود پیدا کند که با کادر موجود و جو حاکم، تیم ملی می‌تواند مجددا به جام جهانی هم راه پیدا کند.

غفوری درباره شرایط وامکانات ورزش کردستان نیز گفت: استان کردستان به دلیل نداشتن حامی و عدم سرمایه گذاری در حوزه ورزش، حضور کمتری در عرصه ملی دارد. کردستان مهد استعداد است. هر یک از این ورزشکاران می‌توانند سفیری برای مردم کردستان باشند و نشان دهند که این استان استعدادهای زیادی در همه زمینه‌ها به ویژه ورزش دارد.

بازیکن کردستانی تیم ملی عنوان کرد: با توجه به این ظرفیت‌ها، اگر به ورزش این استان بها داده می‌شد و از آن حمایت می‌شد، امروز کردستان تیم‌های قوی و صاحب نامی برای حضور در عرصه‌های ملی و بین الملل داشت اما چون هزینه‌ای نشده و پشتوانه‌ای ندارد، این استعدادها از بین می‌روند و فرصت شکوفایی به آنان داده نمی‌شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه مردم کردستان به دلیل مشکلاتی از جمله بیکاری، توان حمایت و سرمایه گذاری را ندارند و این وظیفه مسئولان استان است که با همفکری و مشاوره استعدادهای ورزشی کردستان، از جوانان توانمند استان حمایت کنند و زمینه را برای شکوفایی استعدادها فراهم کنند.

غفوری گفت: کمک و حمایت از ورزش کردستان را وظیفه خود می‌دانم و در هر زمینه‌ای برای کمک به پیشرفت و ترقی این حوزه در استان پیشقدم خواهم شد.

وی در پایان خطاب به جوانان کرد گفت: در کردستان به دلیل نبود حمایت، تنها راه پیشرفت و موفقیت جوانان با استعداد، تلاش و پشتکار شخصی و همچنین حضور در سایر استان‌ها و شهرهای دیگر برای نشان دادن توان آنهاست.

 

انتهای پیام/