از بین 5 کاپیتان اول آبی‌ها تنها خسرو حیدری شرایط بازی دارد که حضورش در زمین قطعی نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 استقلال امروز در شرایطی مقابل ذوب‌آهن به میدان می‌رود که دو کاپیتان خود یعنی مجتبی جباری و مهدی رحمتی را با توجه به حواشی چند روز اخیر در اختیار ندارد.

این موضوع در کنار مصدومیت پژمان منتظری علامت سوالی مقابل صاحب بازوبند کاپیتانی آبی‌ها در دیدار حساس امروز ایجاد می‌کند و مشخص نیست کدام بازیکن پیش از سایرین در دیدار با ذوب‌اهن وارد زمین می‌شود.

کاپیتان استقلال در نبود رحمتی، منتظری و جباری، در شرایط عادی خسرو حیدری است ولی با توجه به اینکه این بازیکن در دیدارهای گذشته آبی‌ها حضور ثابتی نداشته و احتمال حضور وریا غفوری به جای او در زمین، مشخص نیست در این صورت تکلیف بازوبند کاپیتانی چه خواهد شد.

بعد از این 4 نفر کاپیتان‌های استقلال امید ابراهیمی و یعقوب کریمی هستند که حضور آنها هم در زمین قطعی نیست و با توجه به اینکه منصوریان در دیدارهای حساس مهره‌های دفاعی‌تر مثل زکی‌پور و غفوری را در سمت چپ و راست خط دفاع به کار می‌گیرد و اینکه ابراهیمی هنوز آمادگی صد در صد بازی پیدا نکرده است و حضورش در زمین قطعی نیست، احتمال اینکه یک کاپیتان جدید در ترکیب امروز آبی‌ها ببینیم وجود دارد.

اگر خسرو حیدری، یعقوب کریمی و امید ابراهیمی در ترکیب اولیه آبی‌ها مقابل ذوب‌آهن به میدان نروند، به احتمال زیاد با توجه به سابقه حضور سید حسین حسینی در استقلال این بازیکن بازوبند کاپیتانی را بر بازو خواهد بست.

 

انتهای پیام/