با وجود نامه نگاری مسئولان تراکتورسازی با باشگاه سپاهان برای دریافت رضایتنامه مهدی شریفی در نیم فصل، اما مدیران اصفهانی هنوز پاسخی به این نامه نداده اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی شریفی دو سال قبل برای گذراندن خدمت سربازی اش از سپاهان به تراکتورسازی پیوست و نیم فصل لیگ هفدهم این دوران برای او پایان می پذیرد. شریفی که هنوز یکسال از قراردادش با سپاهان باقی مانده طبق قانون باید به این تیم برگردد و نیم فصل دوم را با پیراهن طلایی پوشان آغاز کند. با این وجود مسئولان تراکتورسازی به دنبال حفظ این بازیکن در جمع نفرات خود برای نیم فصل دوم هستند.

بر این اساس تراکتورسازان چند هفته قبل نامه ای را به باشگاه سپاهان ارسال کردند و خواهان صدور رضایت نامه شریفی شدند؛ اما تا این لحظه سپاهانی ها هیچ پاسخی به باشگاه تبریزی ندادند. بی پاسخ گذاشتن نامه تراکتورسازی می تواند این تعبیر را داشته باشد که سپاهان می خواهد شریفی را به جمع نفراتش در نیم فصل دوم اضافه کند.

از این رو شریفی با زلاتکو کرانچار سرمربی کروات سپاهان نیز رابطه خوبی دارد و با توجه به نتایج نه چندان خوبی که این تیم کسب نکرده، به نظر می رسد او به تیم سابقش برگردد.

سپاهانی ها در حال حاضر مهرداد محمدی، ساسان انصاری و جلال الدین علی محمدی را به عنوان مهاجم در فهرست خود دارند و نیم فصل مسعود حسن زاده نیز با بهبودی رباط صلیبی اش به تمرینات برمی گردد. در این شرایط اگر قرار به اضافه شدن مهدی شریفی نیز باشد، بازی کردن این نفرات با مشکل مواجه می شود.

از سوی دیگر تراکتورسازی که با کمبود بازیکن مواجه است، تلاش می کند تا هرطور شده شریفی را در جمع نفراتش حفظ کند. باید منتظر ماند و دید تا نیم فصل چه اتفاقاتی پیرامون شریفی و دو باشگاه تراکتورسازی و سپاهان رخ می دهد.

 

انتهای پیام/