در گزارش پیش رو به بررسی قیمت آپارتمان‌های نوساز در محله‌های شمالی تهران خواهیم پرداخت؛

محله‌های شمال تهران در منطقه یک و بعضی از نقاط منطقه3 شهرداری تهران قرار دارد. قیمت مسکن در محله‌های این دو منطقه بالا است و آپارتمان‌های نوساز آن نیز قیمت بالاتری دارد؛ البته تعداد معاملات نوسازها طی آذر ماه کاهش شدیدی نسبت به آبان ماه داشت و معاملات آذر به یک سوم آبان رسید. زعفرانیه، فرمانیه، ولنجک، نیاوران و... از محله‌های شمالی تهران در منطقه یک و قلهک، جردن و... از محله‌های شمالی تهران در منطقه3 محسوب می‌شود. قیمت آپارتمان نوساز در هر یک از این محله‌ها باتوجه به متوسط قیمت مسکن در آن محله و سایر عوامل مثل متراژ، متریال، امکانات بنا و... متفاوت است. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت آپارتمان‌ نوساز در هر یک از این محله‌ها خواهیم پرداخت.

 

قیمت آپارتمان‌های نوساز در منطقه یک تهران

منطقه یک از مناطق شمالی تهران است که گران‌ترین واحدهای پایتخت نیز در آن به معامله می‌شود. یک واحد آپارتمان 194متری و نوساز در محله قیطریه متری 82میلیون و 427هزار تومان و واحدی 129متری و نوساز در نیاوران متری 82میلیون و 945هزار تومان معامله شده است.

 

قیمت مسکن برای واحدی 58متری در دربند، متری 73میلیون تومان است. همچنین یک واحد آپارتمان 313متری در قیطریه متری 75میلیون تومان فروخته شد. فرمانیه نیز یکی از محله‌های معروف شمال تهرن است. یک خانه 308متری در این محله متری 87میلیون و 582هزار تومان و واحدی 112متری در حکمت متری 96میلیون 428هزار تومان معامله شد.

نوساز+شمال+تهران

قیمت آپارتمان‌های نوساز منطقه 3 تهران

منطقه3 نیز یکی از مناطق تهران است که برخی از محله‌هایش در شمال تهران قرار دارد. یک خانه 104متری در قلهک متری 61میلیون و 538هزار تومان معامله شد. همچنین برای خرید یک خانه 85متری در اختیاریه باید 4میلیارد و 800میلیون تومان هزینه پرداخت کرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.