فیلیمو برای تبلیغ فیلم شنای پروانه پیامکی با لفظ وحید مرادی برای مردم ارسال کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شنای پروانه فیلم سینمایی است که برای اکران با افت و خیز های زیادی روبه رو شد.

این روزها فیلم سینمایی شنای پروانه از فیلیمو درحال پخش است. این فیلم که زوایای پنهان زندگی افراد شرور و بزن بهادر را به تصویر کشیده است پس از اکران اولیه با انتقاد خانواده وحید مرادی شرور سابق که در زندان به قتل رسید مواجه شد.

حالا پس از فراز و فرودهای زیادی که اکران این فیلم داشت به تازگی از فیلیمو درحال پخش شدن است. فیلیمو نیز برای جذب مخاطب بیشتر با ارسال پیامکی با این مضمون که ما تعصب داداشی هامونو می کشیم و....... اظهارنظرهای زیادی را به همراه داشته است.

این نوع پیامک یک نوع شوخی با وحید مرادی و لفظ های خاص اوست که احتمالا دوباره واکنش خانواده و دوستان او را در پی خواهد داشت.

WhatsApp+Image+2021-03-31+at+16.19.50

WhatsApp+Image+2021-03-31+at+16.19.509

 

وحید مرادی کیست؟!

وحید مرادی اصالتا همدانی است. قدرت‌نمایی‌هایش در اینستاگرام، خالکوبی‌های عجیب روی بدنش، ١٤ بار حبس و چندین‌سال درگیری‌های خونین، سرانجام او را به یک قاتل تبدیل کرد.

کمتر اسم او را شنیده بودیم. اما او به قول خودشان از "خوبای تهران" بود و حضوری پر رنگ و پر سر و صدا در اینستاگرام داشت. عربده می کشید، رجز می خواند و چندین بار به زندان رفته بود. پشت گردنش نوشته بود KING. "عقاب ایران" بود و تمام تنش رد چاقو داشت و تتو. خودش می گفت در تعقیب و گریز های پلیس هفت بار تیر خورده است. وحید مرادی شرور مشهور و سابقه دار تهرانی که چندی پیش به دلیل انتشار ویدیو های تهدید آمیز اش با هانی کرده دیگر شرور تهران دستگیر شده بود بعد از آزادی مرتکب قتل شد و فرار کرد.

وحید مرادی 24 ساعت پس از آزادی از زندان در یک مهمانی شبانه در خیابان ولنجک مرتکب قتل می شود و تصمیم به فرار می گیرید.

وحید مرادی شرور شناخته شده که می دانست دستگیری اش اینبار به اعدام می انجامد، شبانه تصمیم به خروج از مرز داشت که توسط نیروهای امنیتی لب مرز و کوهستان دستگیر شد.

او که با قید وثیقه از زندان آزاد شده بود به همین مناسبت دوستانش برایش جشن آزادی گرفته بودند اما در این جشن او اقدام به کشتن یکی از دوستانش به نام حسین گودرزی کرده و دو نفر دیگر را مجروج کرده بود .

مرادی بعد از کشتن یکی از دوستانش با 10 ضربه چاقو و مجروح کردن دو نفر دیگر قصد خروج از مرز ترکیه را داشت که در آخرین لحظه در 500 متری خروج دستگیر شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.