یک زن خون آشام پس از کشتن 3 مرد در کنیا اقدام به مکیدن خون آنها کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پلیس کنیا یک زن خون آشام را که اقدام به کشتن سه مرد و مکیدن خون آن‌ها در وسط خیابان کرده بود، دستگیر کرد.

زن کنیایی با کشتن سه مرد و مکیدن خون آن‌ها صحنه‌ای وحشتناک را در وسط خیابانی در این کشور رقم زد. در این حادثه که بعدازظهر روز چهارشنبه رخ داد شاهدان عینی تلاش کردند تا این زن مهاجم را از پای درآوردند. این اتفاق در منطقه «سا اِمبایا» نایروبی، پایتخت کنیا رخ داد. هویت زن مهاجم «مارگارت وانگاری» اعلام شده است.

زن کنیایی با چاقو به جان 3 مرد افتاد

بنا به گزارش رسانه‌های محلی کنیا این زن در ابتدا با یکی از مردان که گفته می‌شود دوست او بوده درگیر شد و پس از کشتن این مرد با کارد آشپزخانه دو مرد دیگر را نیز از پای درآورد. دو قربانی دیگر شاهدان عینی‌ای بودند که به کمک قربانی اول آمده بودند. این زن پس از کشتن هر سه قربانی در عملی وحشتناک اقدام به مکیدن خون آن‌ها از کف خیابان کرد.

زن+کنیایی+خون+آشام8

دستگیری زن خون آشام

رئیس پلیس محلی نایروبی به یکی از رسانه‌های محلی گفت: «شاهدان عینی این زن را در حالی که مشغول مکیدن خون قربانیان بود مشاهده کردند. افراد محلی خشمگین این زن را تعقیب و قصد کشتن او را داشتند. با این حال ماموران پلیس بلافاصله در محل حادثه حاضر شده و این زن را دستگیر کردند.»

هنوز علت درگیری این زن با دوستش مشخص نشده و تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد. همچنین هنوز هویت قربانیان این حادثه توسط پلیس اعلام نشده است. تحقیقات پلیس محلی کنیا در مورد این جنایت هولناک ادامه دارد

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.