دنیا جهانبخت که یکی از جنجالی‌ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام است و با مهرداد جم حواشی زیادی داشته اکنون خبر از جداییشان می دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دنیا جهانبخت یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است و حواشی زیادی را از قدیم تاکنون برای خود ساخته است. چندی پیش رابطه او و مهراد جم یکی از داغ ترین اخبار در فضای مجازی بود.

از روزی که مهراد جم خواننده پاپ به ترکیه مهاجرت کرد اخبار و شایعات زیادی در مورد او شنیده شد تا اینکه دنیا جهانبخت رابطه با او را علنی کرد. او با مهراد جم ازدواج رسمی کرده، باردار است و بچه آنها به زودی به دنیا می آید. این اخبار در حالی است که مهراد جم قصد بازگشت به ایران را دارد.

اکنون دنیا جهانبخت سکوت خود را شکسته و دلیل ورود مهراد را به ایران فاش کرد.

---

آیا مهراد جم از دنیا جهانبخت جدا شده است؟

مهاجرت مهراد جم خواننده مشهور ایرانی و ارتباط عاشقانه وی با دنیا جهانبخت دختر ایرانی مشهور در اینستاگرام یکی از جنجالی‌ترین اخبار سال 99 بود.

دنیا جهانبخت چند سال از مهراد بزرگتر و حاشیه‌های زیادی در اینستاگرام داشته به همین دلیل ظاهرا مهراد جم نتوانسته به درستی گذشته وی را فراموش کند.

موضوعی که دنیا جهانبخت در استوری اینستاگرام خود به آن اشاره نموده و باعث جنجال جدید در میان کاربران شبکه های اجتماعی شده، خبری که اگر مورد تایید باشد به جدایی این دو چهره مشهور اینستاگرام منجر خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.