«شاید اگر مصدومیت، مهاجرت و برگزاری متمرکز بازی‌های در خانه حریف نبود، گردن آویز دختران ذوب‌آهن طلایی رنگ می‌شد»

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان کشور امسال به صورت متمرکز در دو‌گروه چهار تیمی برگزار شد.

در این مسابقات دختران ذوب‌آهن با تیم‌های خجسته اسلامشهر، ستارگان فارس و‌ پیکان تهران همگروه بودند و از گروه خود به همراه پیکان تهران   به دور بعدی مسابقات راه پیدا کردند؛ در گروه دیگر هم تیم‌های سایپا تهران و شهرداری قزوین موفق به کسب جواز حضور در دور بعدی مسابقات  شدند.

photo_2021-01-29_12-58-02 (2)

 رقابت‌های دور دوم متمرکز در شهر تهران و به صورت رفت و برگشت پیگیری شد و ذوب‌آهن در شش مسابقه برگزار شده تیم‌های پیکان و شهرداری قزوین را در هر دو بازی رفت و برگشت شکست داد و  در مجموع با ۴ پیروزی  و دو شکست مقابل سایپای تهران برای دومین سال پیاپی عنوان نائب قهرمان لیگ‌برتر والیبال بانوان معرفی شد و به کار خود پایان داد.

photo_2021-01-29_12-58-06

تیم ذوب‌آهن با ۱۷ بازیکن بومی و یک بازیکن غیر بومی که را در لیگ آغاز کرد که دو بازیکن تأثیر گذار این تیم به علت لژیونر شدن و مصدومیت را از دست داد که این موضوع به شدت بر روند کار دختران سبز‌پوش اثر گذار بود و شاید اگر این موضوعات رخ نمی‌داد و بازی‌های متمرکز در تهران و سفرهای هر هفته ذوبی‌ها به پایتخت نبود چه بسا گاندو‌ها مقام قهرمانی را کسب می‌کردند.

photo_2021-01-29_12-58-07

لازم به ذکر است فرزانه زارعی قدرتی‌زن تیم به عنوان بهترین پشت خط‌زن و خانم زهرا شیری عنوان بهترین مدافع روی تور این دوره از مسابقات را بدست آوردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.