به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی، ابراهیم علیدخت مدعی است مشکلات همیشه وجود داشته است و باید دلایل اصلی نتایج پینگ پنگ بازان در المپیک آسیب شناسی شود.

مربی سابق تیم ملی پینگ پنگ در گفت و گو با ایسنا، درباره انتقادات نوشاد عالمیان اظهار داشت: من انتقادات نوشاد را تایید یا رد نمی کنم و باید نظر افکار عمومی را جویا شد. مشکلات همیشه وجود داشته است، تیم به مسابقات مختلف اعزام شده است و اردوهای بسیاری برپا شده است، اینها دلایل اصلی نیست و باید علت یابی شود.

علیدخت با بیان اینکه به دنبال مقصر گشتن کار خوبی نیست ادامه داد: در زمان حضور مربی گری من و ریاست زارع پور، نوشاد در رقابتهای کاپ آسیا چهارم شد، در آن زمان هم مشکلات وجود داشته است ولی در مصاحبه گفته می شد شرایط خوب است.

او در ادامه گفت: نوشاد را با رنکینگ 60 تحویل گرفتم و با رنکینگ 40 تحویل دادم. در آن زمان هم مشکلات وجود داشت، نمی گویم در مورد نوشاد کم لطفی شده است یا خیر بلکه می گویم  مشکلات وجود داشته است ولی انتقادات بیان نمی شد و در حال حاضر نیز مشکل وجود دارد.

او درباره بازی نیما و نوشاد عالمیان در المپیک ریو گفت: بازی نوشاد رضایت بخش نبود، او همیشه بسیار بهتر بازی می کرد و بازیکنان بالاتر از این رنکینگ را شکست داده بود. برد نخست نیما نیز قابل پیش بینی بود. در بازی دوم نیز انتظار بر این بود با توجه به اردو ها و مسابقات گذشته بهتر بازی کند چرا که اعلام آمادگی کامل داشتند.

انتهای پیام/