سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: با توجه به مشکل محرومیت از پنجره نقل و انتقالات که تیم‌های پایه پرسپولیس را نیز شامل می‌شود، بیشتر از قبل به این تیم‌ها توجه خواهیم کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی امروز پنجشنبه به اتفاق حسین خبیری و محمد امام‌وردی در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی حضور یافت و پس از دیدار و گفتگو با محمد پنجعلی مدیر آکادمی و اعضای کادر فنی تیم‌های پایه پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز باید تشکر کنم از آقای پنجعلی و همه عزیزانی که قبول زحمت کردند و با تمام مشکلاتی که برای تشکیل این تیم‌ها با توجه به محرومیت از پنجره نقل و انتقالات وجود دارد، تیم‌های خود را آماده مسابقات می‌کنند.

وی افزود: بسته بودن پنجره نقل و انتقالات و انتقال بازیکنان به رده‌های بالاتر و محدویت جذب بازیکنان جدید، قطعا مشکلاتی را برای دیگر رده‌ها بوجود خواهد آورد اما این شرایط در نیم فصل دوم تغییر خواهد کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: برای ما امروز افتخاری بود که در جمع تیم‌های پایه پرسپولیس حاضر شویم و به کلیه اعضای این تیم‌ها خسته نباشید بگوییم و یادآور شویم که در کنارتان هستیم و بیشتر از هر زمان دیگری به شما توجه خواهیم داشت تا با قدرت در مسابقات شرکت کنید و سطح کیفی خود را برای هدف اصلی آکادمی پرسپولیس افزایش دهید.

حمیدرضا گرشاسبی در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه ما است که بیشتر از هر زمان دیگری به تیم‌های پایه پرسپولیس توجه کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.