محمد فدایی سرمربی تیم امیدهای استقلال در مصاحبه ای با سایت فرتاک ورزشی به گفت و گو پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد فدایی در مصاحبه ای با خبرنگار ما گفت: مومنی و دوستانشان به دنبال ناکامی استقلال بودند اما ما قهرمان لیگ شدیم چون دل ما با هواداران بودن نه شخص خاصی.

بنده توانستم در حدود دو سالی که در باشگاه استقلال بودم یک نایب قهرمانی با جوانان و یک قهرمانی با امیدها را بعد از ۲۰ سال به دست بیاورم. بازیکنانی مانند:پورتقی، مرادی، کارگر، پورمحمد، مغانلو، اقایی، حیدری، صیادمنش و قائدی در لیست امید بودند و ما تحویل بزرگسالان دادیم.

وی در ادامه افزود: با کمال تعجب بعد از برکناری صادق ورمزیار به عنوان مدیر آکادمی که بنده از طریق ایشان به باشگاه آمده بودم و با روی کار آمدن اقای مومنی به عنوان مدیر اکادمی هیچ همکاری با ما نشد حتی با بردهای پیاپی و برد دربی و فقط ایشان به دنبال برکنار کردن ما بودن آن هم اصلا برای من مشخص نبود، اما ما قهرمان لیگ شدیم 

بنده به عنوان کسی که بعد از ۲۰ سال پایه های استقلال را صاحب قهرمانی کردم توسط باشگاه هیچ مذاکره ای نداشتم تا به امروز و هیچ حقوق و پاداشی نگرفته ام. 

و در آخر افزود: در اخر برای باشگاه پر طرفدار و محبوب خودم استقلال ارزوی بزرگی و موفقیت دارم اما به هیچ عنوان از اقای مومنی که همیشه خود را یک پیشکسوت تحصیل کرده و استخوان خورد کرده عنوان میکرد راضی نخواهم بود و نمی‌دانم ایشان به دنبال چه هدفی بوده و هیچ جای دنیا به راحتی مربی قهرمان را کنار نخواهند گذاشت اما ایشان با کلی سابقه ورزشی این شاهکار را به نام خود در تاریخ استقلال ثبت کردند. پیشکسوتان استقلال بدون شک بزرگ هستند اما باید هرکس در جای خود به کار گرفته شود.

انتهای پیام/