مهدی طارمی دوست دارد به پرسپولیس باز گردد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در پایان فصل جاری لیگ ستارگان قطر قرارداد مهدی طارمی با الغرافه به اتمام می‌رسد و او باید دنبال تیم جدیدی باشد.

نظرسنجی دوشنبه شب برنامه ۹۰ بار دیگر ثابت کرد هواداران پرسپولیس از دست مهدی طارمی ناراحت بوده و به این زودی‌ها هم او را نخواهند بخشید. مهدی طارمی که تنها پرسپولیسی حاضر در نظرسنجی برنامه بود در میان ناباوری مغلوب سامان قدوس شد تا ثابت شود هواداران قرمز به او رأی نداده‌اند. این در حالی است که طی روز‌های اخیر اخباری مبنی بر تمایل مهدی طارمی برای جدایی از الغرافه قطر و بازگشت به پرسپولیس به گوش رسید.

شنیده شد حتی مهدی طارمی از طریق برخی همبازیانش به مسئولان و کادرفنی پرسپولیس پیغام داده که حاضر است پس از فسخ قرارداد با الغرافه برگردد اما…

آقای گل سابق و بوشهری فوتبال ایران که این روز‌ها در اردوی تیم ملی کشورمان به سر می‌برد، خودش هم خوب می‌داند تا اطلاع ثانوی مغضوب طرفداران پرسپولیس است. از طرفی منتقدان قطری و حتی پیشکسوتان الغرافه عملکرد او در فصل جاری لیگ ستارگان را زیر سؤال برده‌اند و در بهترین حالت طارمی می‌تواند تا پایان فصل عضو این تیم باشد.

در پایان فصل جاری لیگ ستارگان قطر قرارداد مهدی طارمی با الغرافه به اتمام می‌رسد و او باید دنبال تیم جدیدی باشد.

در همین ارتباط و از زبان یک منبع مطلع و نزدیک به مهدی طارمی‌ شنیدیم محمودرضا فاضلی مدیربرنامه‌های این بازیکن که ساکن آلمان است به دنبال ترانسفر او است.

فاضلی که به عنوان یک ایجنت بین المللی فردی شناخته شده در فوتبال آلمان محسوب می‌شود، قصد دارد برای مهدی طارمی تیمی در بوندس‌لیگا پیدا کند.

این امر منوط به درخشش مهدی طارمی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیاست؛ مسیری که سال‌ها پیش علی دایی، کریم باقری و حتی خداداد عزیزی پیموده و با درخشش در جام ملت‌های ۲۰۰۶ آسیا راهی دیار ژرمن‌ها شدند.

مهدی طارمی هم می‌تواند امیدوار باشد که به واسطه درخشش در جام ملت‌های امارات لژیونر شده و حتی پیراهن یک تیم آلمانی را بپوشد.

در مورد مهدی طارمی ذکر این نکته ضروری است که بنا بر گفته نزدیکانش با توجه به بالا رفتن قیمت دلار و قرارداد خوبی که او با الغرافه بست دیگر پول در اولویتش نیست.

این مهاجم بوشهری به دنبال راهی برای پیشرفت و رسیدن به فوتبال اروپاست که همانا آرزوی بزرگش است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.