سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس امروز با تعدادی از بازیکنان این تیم ملاقات کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایرج عرب سرپرست این باشگاه ظهر امروز (پنجشنبه) و پیش از آغاز دور جدید تمرینات آماده سازی سرخپوشان پذیرای سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، علی علیپور و سروش رفیعی بود.

در این دیدار صمیمانه که به دعوت سرپرست باشگاه و قبل از اعزام تیم به قطر انجام شد، عرب بار دیگر از تلاش های بازیکنان در نیم فصل اول مسابقات تقدیر و ارایه نمایشی زیبا آن هم با وجود مشکلات و مصدومیت های فراوان بازیکنان را اقدامی باارزش ذکر کرد.

در ادامه، سرپرست باشگاه در خصوص مسایل مالی و مشکلاتی که در راه دریافت پاداش از کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود داشته است، بصورت شفاف برای بازیکنان توضیح و زمانبندی پرداخت پاداش لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا و همچنین لیگ برتر را به آنان ارایه نمود.

این نشست که در فضایی صمیمی برگزار شده بود با ناهار دسته جمعی به پایان رسید و بازیکنان  راهی ورزشگاه شهید کاظمی شدند تا خود را برای شروع تمرینات و حضور پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ برتر آماده کنند.

گفتنی است، قرار بود در این جلسه حسین ماهینی و محمد انصاری هم شرکت کنند که ماهینی به دلیل تاخیر در پرواز و انصاری هم به دلیل حضور در فیزیوتراپی نتوانستند در این نشست حاضر شوند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.