فاکس اسپورت بهترین های روز سوم لیگ قهرمانان آسیا را گزینش کرده که در بین این 8 بازیکن، نام محمد نادری از پرسپولیس و کریستین اوسوگوانا نیز دیده می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با بهترین نتایج برای تیم های ایرانی به پایان رسید. پرسپولیس و استقلال سعودی ها را شکست دادند و ذوب آهن نیز به یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه رسید. این بردها در حالی رقم خوردند که بازیکنان تیم های پرسپولیس و استقلال و ذوب آهن نمایش سزاوارانه ای داشتند و این موضوع نیز از چشم روزنامه نگاران و کارشناس حوزه فوتبال آسیا پنهان نمانده است.

کریستین اوسوگوانا مهاجم تیم ذوب آهن یکی از بازیکنانی است که در بین 8 ستاره هفته سوم لیگ قهرمانان از نظر «فاکس اسپورت» جای دارد. گابریل تان در این باره نوشت: ذوب آهن تاکنون یکی از تیم های شگفتی ساز لیگ قهرمانان آسیا 2019 بوده که توانسته پس از سه بازی در صدر جدول گروه A قرار بگیرد و بدون باخت نیز باقی بماند.

وی همچنین افزود: پس از این که تا دقیقه 15 مقابل الوصل بازنده بودند، پیش بینی می شد دچار مشکل شوند اما اوسوگوانا زمینه ساز یک کامبک را فراهم کرد. مهاجم نیجریه ای یک دقیقه بعد هم با ضربه سر موقعیت گل را برای ارسلان مطهری فرام کرد. او در طول 90 دقیقه نیز بدون توقف بود.

دیگر ستاره این هفته لیگ قهرمانان از نظر این رسانه، محمد نادری دفاع چپ تیم پرسپولیس است. در این گزارش راجع به نادری آمده است: پرسپولیس که سال گذشته نایب قهرمان آسیا شد، پس از زدن یک گل در دو بازی اخیر و کسب تنها یک امتیاز، با برد 2-0 مقابل الاهلی روحیه ی خود را باز یافت. شجاع خلیل زاده و علی علیپور گل ها را به ثمر رساندند اما یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان، مدافع چپ این تیم محمد نادری بود؛ کسی که به صورت قرضی از تیم کورتریک بلژیک در پرسپولیس حضور دارد.

در ادامه این گزارش همچنین نوشته شده است: نادری که با انرژی بالایی بازی می‌کرد، با حفظ توپ در جریان بازی و ارسال آن به محوطه جریمه الاهلی روی گل علیپور نقش داشت. همچنین این بازیکن بخشی از دفاع بود که در خنثی کردن خط حمله به ظاهر قدرتمند الاهلی خوب کار کرد.

علاوه بر نادری و اوسوگوانا، در این لیست بازیکنانی نظیر ژاوی و آندرسون تالیشکا نیز دیده می شوند.

انتهای پیام/