«عملکرد امید عالیشاه بازیکن پرسپولیس در دیدار مقابل الریان بی‌نظیر بود»

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم پرسپولیس ایران در حساس‌ترین بازی خود در گروه پنجم رقابت‌های لیگ‌قهرمانان مقابل الریان قرار گرفت و بازی یک بر صفر باخته در نیمه اول را با حساب سه بر یک به سود خود پایان برد.

سرخپوشان در هر دو‌ نیمه مالک مطلق توپ و میدان بودند و درخشش دروازه‌بان نه جندان مطمئن قطری‌ها موجب شد در هر دونیمه دروازه‌اش کمتر از آنچه که می‌بایست، باز شود.

پرسپولیس در این دیدار کامیابی‌نیا نور‌اللهی، پهلوان و ترابی را به عنوان خط هافبک و شهریار مغانلو را به عنوان مهاجم هدف در ترکیب می‌دید و امید‌عالیشاه هم به عنوان مهاجم دوم در کنار مغانلو قرار گرفته بود.

تحرک و قدرت حمل‌توپ بالای عالیشاه بلای جان خط دفاع الریان شده بود و این بازیکن بارها و بارها برای تیمش ایجاد موقعیت کرد و چندین بار هم در یک سوم خط دفاعی الریان، قطری‌ها را وادار به دادن ضربه آزاد کرد.

عالیشاه در این دیدار با عملکرد پر تلاشش، در نیمه دوم مدافعان الریان را خسته کرد و بازی خوبش را با یک پاس دیدنی و کم نظیر به مغانلو که زمینه ساز گل سوم سرخپوشان بود، تکمیل کرد.

عالیشاه این روزها در پرسپولیس حسابی جا افتاده است و مهم نیست در ترکیب ثابت باشد یا به عنوان یار جانشین وارد زمین شود، او فقط در خدمت تیم است و برای هم تیمی‌هایش موقعیت خلق می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.