سرپرست فدراسیون کشتی گفت: امیدوارم بتوانم این مسئولیت سنگین را به خوبی در این مدت انجام دهم و توقعات مردم را از کشتی برآورده کنم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بار قبلی هم که رسول خادم استعفا کرده بود، حمید بنی تمیم به عنوان نایب رییس حدود 40 روز جای او را گرفته بود. این بار هم اعضای مجمع فدراسیون به یکی از نزدیکان رسول خادم در سال های اخیر اعتماد کرد تا سرپرستی فدراسیون را تا زمان برگزاری انتخابات برعهده داشته باشد. حمید بنی تمیم که بعد از سرمربیگری رسول خادم در تیم ملی کشتی آزاد به عنوان نماینده تام الاختیار او در حوزه ریاست منصوب شده بود، در این راه بی تجربه نیست.

سرپرست فدراسیون کشتی بعد از جلسه با وزیر ورزش گفت: با توجه به تقویمی که تدوین شده مهم‌ترین اولویت من در شرایط کنونی فراهم آوردن مقدمات حضور پرقدرت کشتی ایران در بازی های المپیک 2020 است و اگر حتی ده روز در این سمت باشم ، رویکرد برنامه ها به سمت المپیک خواهد بود.

وی پیرامون انتخابات این فدراسیون عنوان کرد: با توجه به هماهنگی که با وزارت ورزش و جوانان وجود دارد، در اسرع وقت مقدمات برگزاری انتخابات رییس فدراسیون کشتی را فراهم خواهیم کرد.

بنی تمیم درباره رفع مشکل اعزام تیم های کشتی آزاد و فرنگی به رقابت های جهانی زیر 23 سال بیان داشت :خوشبختانه با مساعدت وزارت ورزش و جوانان مشکلات نقدینگی فدراسیون حل شد و با تامین هزینه های ارزی و ریالی تیم های ملی کشتی آزاد و امید ایران به مسابقات جهانی رومانی اعزام می شوند.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به مساعدت های وزارت ورزش و جوانان همچنین حمایت کمیته ملی المپیک و پشتیبانی حامی مالی تا پایان سال برای اجرای برنامه ها مشکلی نخواهیم داشت و حتی  برای  دو رویداد بین المللی اواخر ماه جاری و آذر ماه هم با دستور وزیر ورزش و جوانان مشکلی وجود ندارد.

سرپرست فدراسیون کشتی درباره برنامه هایش گفت: در این مدت که  عهده داری سرپرست خواهم بود ، بدنه کشتی را بزرگ‌تر نمی کنم تا تعهدی برای رییس آینده فدراسیون کشتی بوجود نیاید و بنا به سلیقه خود ، انتخاب ها را صورت دهد. بنابراین با ظرفیت فعلی ادامه می دهیم.

بنی تمیم درباره وضعیت کادرفنی تیم های کشتی ازاد و فرنگی افزود: در این زمینه به سرعت تصمیم نمی گیریم و ظرف روزهای آینده صحبت خواهیم کرد.

سرپرست فدراسیون کشتی در خصوص جلسه با سلطانی فر توضیح داد: در این جلسه از تجارب مدیریتی وزیر ورزش و جوانان بهره بردم. همچنین سلطانی فر با توجه به اهمیت کشتی سوالاتی در خصوص برنامه های فدراسیون داشت که توضیحات لازم را ارائه دادم .از اعتماد وزیر ورزش سپاسگزارم ، امیدوارم بتوانم این مسئولیت سنگین را به خوبی در این مدت انجام دهم و توقعات مردم را از کشتی برآورده کنم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.