فینالیست‌های اوزان دهگانه جام تختی مشخص شدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیران مدعی داخلی در کنار آزادکارانی از 9 کشور آذربایجان، ترکیه، روسیه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقیزستان و گرجستان از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه در حال برگزاری است و عصر فردا با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.

در پایان مسابقات روز نخست رقابت های مقدماتی اوزان دهگانه برگزار شد که اسامی نفرات راه یافته به دیدار فینال به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: میخاییل ایوانوف (روسیه) – احمت دومان (ترکیه)

61 کیلوگرم: احمدنبی گوارزاتیلوف (آذربایجان) – اولوبک ژولدوشبیکوف (قرقیزستان)

65 کیلوگرم: گئورگی روازیشویلی (گرجستان) – ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان)

70 کیلوگرم: میثم نصیری (ایران) – یونس امامی (ایران)

74 کیلوگرم: رضا افضلی (ایران) – حاجی مراد گادجیف (آذربایجان)

79 کیلوگرم: بهمن تیموری (ایران)- جبرئیل حسن اف (آذربایجان)

86 کیلوگرم: احمد بذری (ایران) – کامران قاسم پور (ایران)

92 کیلوگرم: ارشک محبی (ایران)- محمدجواد ابراهیمی (ایران)

97 کیلوگرم: نورماگومد گادجیف (آذربایجان) – علیرضا گودرزی (ایران)

125 کیلوگرم: امیر محمدی (ایران)- یداله محبی (ایران)

نفرات زیر نیز راهی دیدار رده بندی شدند و کشتی گیران دیگر حاضر در دیدار رده بندی فردا پس از برگزاری مسابقات شانس مجدد مشخص خواهند شد.

57 کیلوگرم:

رضا اطری –

غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان)-

61 کیلوگرم:

میرجلال حسن زاده- مجید داستان

ایمان صادقی-

65 کیلوگرم:

پیمان بیابانی-

مرتضی قیاسی-

70 کیلوگرم:

مهدی یگانه جعفری – فرهاد نوری

صفا آکسوی (ترکیه)-

74 کیلوگرم:

خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) – الکساندر هریهاروویچ (بلاروس)

حامد رشیدی -

79 کیلوگرم:

محمدجواد حمیدی-

علی سوادکوهی-

86 کیلوگرم:

مسعود مددی-

حسین خداکرمی-

92 کیلوگرم:

محمدحسین فیروزپور-

شامیل زوبایروف (آذربایجان)-

97 کیلوگرم:

دانیال شریعتی نیا- نورداولتوف (قرقیزستان)

حامد طالبی زرین کمر-

125 کیلوگرم:

امین طاهری- الکسی ژورژولیانی (گرجستان)

علیرضا گرزبر-

نتایج کامل مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

57 کیلوگرم:

مقدماتی:

علیرضا سرلک 6- ایگور پوتاپوف (روسیه) 2

یک هشتم:

احمد دومان (ترکیه) 8- نادر حاج آقا نیا 6

افشین رحمانی 9- سید علی عظیمی 2

رضا اطری 3- پرویز ابراگیم اف (آذربایجان) 2

واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) 13- محسن ملکی 2

غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 2 ضربه فنی – محمد طهمابی 1

میثم فیروآبادی 5- رضا علیجان زاده

میخائیل ایوانوف (روسیه) 9- یونس سرمستی 5

اسمانبیکوف (قرقیزستان) 8- علیرضا سرلک 4

یک چهارم:

احمت دومان (ترکیه) 8 ضربه فنی – افشین رحمانی

رضا اطری 13- واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) 2

غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 8- میثم فیروزآبادی 6

میخایل ایوانوف (روسیه) 4- سانابیکوف (قرقیزستان) 2

نیمه نهایی:

میخائیل ایوانوف (روسیه) 9- غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 4

احمت دومان (ترکیه) 9- رضا اطری 5

61 کیلوگرم:

مقدماتی:

محمد نامجومطلق 6- گئورگی گونیاشویلی (گرجستان) 1

ایمان صادقی 7 ضربه فنی – سدات اوزدمیر (ترکیه) 3

ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) 4 ضربه فنی – میرعلی باوفا سادات (صفر)

بهنام احسان پور 11- اسداله لاچینوف (بلاروس) 10

یک چهارم:

احمد گوارزاتیلوف (آذربایجان)، برنده- مجید داستان (شرکت نکرد)

میرجلال حسن زاده (آذربایجان) 5- رحمان رحیم پور 2

ایمان صادقی 5- محمد نامجو مطلق صفر

ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) 5- بهنام احسان پور 4

نیمه نهایی:

احمدنبی گواارزاتیلوف (آذربایجان) 6- میرجلال حسن زادا (آذربایجان) 5

اولوبک ژولدوشبکوف (قرقیزستان) 11- ایمان صادقی 6

65 کیلوگرم:

مقدماتی:

مرتضی قیاسی 13- صلاح الدین کلیچسالیان (ترکیه) 2

عبدالرزاقوف (قرقیزستان) 6- افشین خوشبخت 4

ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 13- امیرحسین مقصودی 3

پیمان بیابانی 4- علی رحیم زادا (آذربایجان) 3

وازگن توانیان (ارمنستان) 3- مهدی عشقی صفر

گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 13- آکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) 2

امیرمحمد یزدانی 14- مسعود نیازی 5

یک چهارم:

مرتضی قیاسی 2- مهران شیخی 1

ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 7- عبدالرزاق اف (قرقیزستان) صفر

پیمان بیابانی 4- وازگن توانیان (ارمنستان) 3

گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 10- امیرمحمد یزدانی 4

نیمه نهایی:

گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 9- پیمان بیابانی 8

ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 7- مرتضی قیاسی 6

70 کیلوگرم:

مقدماتی:

مهدی یگانه جعفری 3- سیرگاگ (قرقیزستان) 2

فرزاد عموزاده 3- سرحات ارسلان (ترکیه)

میثم نصیری 7- آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) 4

اسلام روزبکوف (قرقیزستان) 8- حسین مصطفوی 6

صفا آکسوی (ترکیه) 12- گئورگ خیخیان (ارمنستان) 2

ایمان رحمانی زاده 8- حسین شاخبانوف (بلاروس) 5

یک چهارم:

یونس امامی 7- فرهاد نوری 1

مهدی یگانه جعفری 2- فرزاد عموزاده 1

میثم نصیری 9 ضربه فنی – اسلام روزبک (قرقیزستان) 3

صفا آکسوی (ترکیه) 6- ایمان رحمانی زاده 4

نیمه نهایی:

یونس امامی، برنده 6- مهدی یگانه جعفری 6

میثم نصیری 6- صفا آکسوی (ترکیه) 4

74 کیلوگرم:

مقدماتی:

ژامبولوف (قرقیزستان) 6- علیرضا کشاورز 1

خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) 14ضربه فنی - نوید زنگنه 9

مسعود کمروند 6- واروژان کاجویان (ارمنستان) 2

حامد رشیدی 12- محمد امیری 2

شماگی تودویا (گرجستان)، برنده- اسلام شکوهی (شرکت نکرد)

رضا افضلی 10- امیرحسین کاووسی صفر

یک چهارم:

حاجی مراد گادجیف (آذربایجان) 5- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) صفر

خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) 9- ژامبولوف (قرقیزستان) 7

حامد رشیدی 8- مسعود کمروند 6

رضا افضلی 10- شماگی تودویا (گرجستان) صفر

نیمه نهایی:

رضا افضلی 12- حامد رشیدی 2

حاجی مراد گاجیف (آذربایجان) 12- خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) 7

79 کیلوگرم:

مقدماتی:

مجتبی اصغری 12- ماگومت تاگیر ژانگیشین (روسیه) 2

نوری کوتان اوغلو (ترکیه) 6- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 3

حمید زرین پیکر 5- رضا آرش 2

یک هشتم:

جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 3- علیرضا قاسمی 2

سجاد غلامی، برنده - احمد جفاکش (شرکت نکرد)

محمد جواد حمیدی 12- باگومدوف (روسیه) 8

اندر جوشکون (ترکیه) 16- ایلگیز ژاکیپبکوف (قرقیزستان) 6

نصیر اف (قرقیزستان) 5- پیتر ناگی (مجارستان) 4

بهمن تیموری 10- امین حسن تبار صفر

علی سوادکوهی 10- مجتبی اصغری 2

حمید زرین پیکر 7- نوری کوتان اوغلو (ترکیه) 3

یک چهارم:

جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 11- سجاد غلامی 5

محمدجواد حمیدی 12- اندر جوشکون (ترکیه) 2

بهمن تیموری 10- نصیراف (قرقیزستان) صفر

علی سوادکوهی 4- حمیدرضا زرین پیکر 2

نیمه نهایی:

جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 4- محمدجواد حمیدی 3

بهمن تیموری 8- علی سوادکودهی صفر

86 کیلوگرم:

مقدماتی:

کامران قاسم پور 6- ماگومدگادجی خاتیف (آذربایجان) صفر

حسین خداکرمی، برنده 2 ضربه فنی - مراد سلیمان اف (آذربایجان) 6

حامد عاشق حسینی 13- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 6

عثمان گوچن (ترکیه) برنده – ابوالفضل هاشمی (شرکت نکرد)

احمد بذری 6 ضربه فنی-  رضا مظفری صفر

یک چهارم:

مسعود مددی 12- سید علی موسوی 2

کامران قاسم پور 10- مرصاد مرغزاری صفر

حسین خداکرمی 6- حامد عاشق حسینی 2

احمد بذری 12- عثمان گوجن (ترکیه) 6

نیمه نهایی:

احمد بذری 8- حسین خداکرمی 5

کامران قاسم پور 3- مسعود مددی صفر

92 کیلوگرم:

مقدماتی:

ارشک محبی 11- محمدجواد پورنوری صفر

حسین شهبازی 7- کریمکولوف (قرقیزستان) صفر

یک هشتم:

شریف شریف اف (آذربایجان) 8- سلیمان کارادنیز (ترکیه) 1

محمدجواد ابراهیمی 11- سارگیس هووسپیان (ارمنستان) صفر

پژمان فضل اله تبار 10- صمد اوز ارسلان (ترکیه) 9

محمدحسین فیروزپور 8 - امیر ارسلان تاتاری صفر

مکی سیمونیا (گرجستان) برنده – رضا بیات (شرکت نکرد)

شامیل زوبایروف (آذربایجان) 8- ابراهیم بلوک باشی (ترکیه) 2

علی آرین پور 5- میهالی زابو (مجارستان) 4

ارشک محبی 7- حسین شهبازی 1

یک چهارم:

محمد جواد ابراهیمی 5- شریف شریف اف (آذربایجان) 2

محمدحسین فیروزپور 4- پژمان فضل اله تبار صفر

شامیل زوبایروف (آذربایجان) 10- علی آرین پور صفر

ارشک محبی 11- مکی سیمونیا (گرجستان) صفر

نیمه نهایی:

محمدجواد ابراهیمی 6- محمد حسین فیروزپور 2

ارشک محبی 4- شامیل زوبایروف (آذربایجان) 2

97 کیلوگرم:

مقدماتی:

ماگومد موسی یف (قرقیزستان) 10- آرمان مکرتچیان (ارمنستان) صفر

نورماگمد گادجیف (آذربایجان) 10- حسین رمضانیان صفر

حامد زرین کمر 10- هادی وفایی پور صفر

عباس فروتن 5 – فاتح یاشارلی 2

یک چهارم:

دانیال شریعتی نیا، برنده – علی شعبانی (شرکت نکرد)

علیرضا گودرزی 10- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر

نورماگومد گادجیف (آذربایجان) 4- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر

حامد طالبی زرین کمر 11، ضربه فنی- عباس فروتن صفر

نیمه نهایی:

علیرضا گودرزی 10- دانیال شریعتی نیا 8

نورماگومد گاجیف (آذربایجان) 3- حامد طالبی زرین کمر 2

125 کیلوگرم:

مقدماتی:

امین طاهری 7 – محمد مرادی 3

امیر محمدی 12- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) 2

علیرضا گرزبر 9- امیر یاری صفر

وحید یوسف وند، برنده – سید مهدی هاشمی (شرکت نکرد)

ژاپوف (قرقیزستان) برنده – جابر صادق زاده (شرکت نکرد)

یک چهارم:

امیر محمدی 5- وحید یوسف وند صفر

یداله محبی 6 ضربه فنی- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) صفر

امین طاهری 8- جعفر شمس ناتری 2

علیرضا گرزبر 15- ژاپویف (قرقیزستان) 4

نیمه نهایی:

یداله محبی 5- امین طاهری 2

امیر محمدی 6- علیرضا گرزبر 1

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.