پرویز سیروس پور نیز به دیار باقی شتافت تا خدماتش به کشتی این مرز و بوم غیر قابل فراموشی باشد .

به گزارش فرتاک ورزشی،

حجت اله اکبرآبادی؛ پرویز سیروس پور نیز به دیار باقی شتافت تا خدماتش به کشتی این مرز و بوم غیر قابل فراموشی باشد .

مدیری تمام عیار در کشتی که در هر مسوولیتی قرار گرفت برای کشتی و سربلندی آن سنگ تمام گذاشت تا جامعه کشتی امروز و در هجران او به نیکی از منش و خدماتش یاد کند .

بعنوان عضوی از جامعه رسانه‌ای کشتی ایران می‌توانم شهادت دهم که پرویز سیروس پور هیچگاه در طول تصدی خویش در مسوولیت‌های مختلف، از راه حقیقت و راستی خارج نشد و عشقاش تنها خدمت بود . شاید اگر غیر از این بود این همه در دل دوستداران کشتی جای نداشت .

مردی که کبر و غرور جایی در سلوک رفتاری اش نداشت و با اینکه بزرگتر بود و پیشکسوت کشتی، اما هیچگاه به دیگران فخر نفروخت . اینکه بیشتر از دیگران می‌داند و به واسطه مسوولیت‌اش بر جامعه کشتی منت بگذارد .

مرحوم سیروس پور سالها دبیر فدراسیون بود و برای یک دوره تقریبا دو ساله نیز رییس فدراسیون کشتی بود تا تمام تجاربش را در راستای اعتلای کشتی بکار بگیرد . البته مسوولان ورزش با او در زمان تصدی‌اش در فدراسیون به خوبی برخورد و همراهی نکردند تا نحوه کنار گذاشته شدنش از ریاست فدراسیون ، بد جوری باعث رنجش اش شود .‌

‌به هر روی تا بوده چنین بوده و گریزی نیز از آن نیست .

ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم سیروس‌پور و جامعه کشتی و ورزش ایران، برای مرحوم پرویز سیروس پور  آمرزش ابدی را از خداوند سبحان مسئلت می نمایم .

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.