وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی کشورمان در آخرین اردو پیش از اعزام به المپیک گفت: هنوز به رکورد دلخواه در حرکت دو ضرب نرسیده ام

به گزارش سرویس کشتی و وزنه برداری فرتاک ورزشی، بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری کشورمان درباره شرایط تیم ملی گفت: روزهای پایانی اردوی تیم ملی را سپری می کنیم. روزهای خوبی است. وزنه برداران با انگیزه در تلاش برای کسب آمادگی مدنظر برای حضور در المپیک هستند.

او درباره وضعیت خودش گفت:به رکوردهای خوبی دست یافته ام به خصوص اینکه در یک ضرب 100 درصد وزنه های مد نظر را به ثبت رساندم اما در حرکت دو ضرب هنوز به شرایط ایده آل نرسیده ام. تلاش خواهم کرد تا در روزهای باقیمانده موفق به ثبت رکوردهایی در حرکت دو ضرب شوم. حریفان سرسختی در المپیک پیش رو دارم و باید برای بهبود رکوردهایم بیشتر تلاش کنم.

وی در خصوص اتفاقی که برای بهادر مولایی وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی افتاد گفت: تصادف بهادر اتفاق تلخی بود همه جامعه وزنه برداری از این اتفاق متأثر شدند امیدوارم او هر چه زودتر به شرایط ایده آل بازگردد و فعالیتش را از سر بگیرد.

وزنه برداری فوق سنگین تیم ملی افزود: از مردم التماس دعا دارم و از آنان می خواهم با دعا و انرژی مثبت خود زمینه موفقیت تیم ملی وزنه برداری را فراهم کنند.

 

انتهای پیام/