وزنه‌بردار فوق‌سنگین المپیکی کشورمان گفت: کیفیت اتاق‌ها و مسائل دیگر برای من اهمیتی ندارد، هدفم اهمیت بیشتری دارد که ان‌شاءالله بتوانم به آن برسم.

به گزارش فرتاک ورزشی، بهداد سلیمی درباره شرایط خود پیش از شروع مسابقات وزنه‌برداری فوق سنگین المپیک 2016 اظهار داشت: ما به محض رسیدن به ریو استراحت کردیم و خدا را شکر در حال حاضر شرایط خوبی داریم.

حس خوبی در دهکده بازی‌های المپیک دارم

وی با اشاره به وضعیت دهکده المپیک و اینکه آیا فضای دهکده مثبت است یا خیر، ادامه داد: حس من در دهکده، حس خوبی است. به‌نظرم کمبود امکانات اصلاً مهم نیست. اگر کسی هدف داشته باشد، تمام سختی‌ها را به جان می‌خرد. کیفیت اتاق‌ها و مسائل دیگر برای من اهمیتی ندارد. مهم، هدفم است که ان‌شاءالله بتوانم به آن برسم.

خواب‌مان را از تهران با برزیل تنظیم کردیم

وزنه‌بردار فوق‌سنگین المپیکی کشورمان درباره اینکه آیا بُعد مسافت ایران تا برزیل و اختلاف ساعت، او را اذیت کرده یا خیر، تصریح کرد: ما سعی کردیم وضعیت خواب‌مان را از تهران با ساعت برزیل، تنظیم کنیم. تمرینات سه روز پایانی خود را در تهران از ساعت 1:30 بامداد تا 4 صبح برگزار کردیم و برنامه‌های غذایی خود را با برزیل تطبیق دادیم تا در ریو اذیت نشویم. خدا را شکر شب گذشته توانستیم خوب بخوابیم، چون ساعت‌مان را از تهران تنظیم کردیم و آمدیم.

امیدوارم اتفاقی زیبایی را در المپیک رقم بزنم

سلیمی در مورد اینکه پیش‌بینی‌اش از نتیجه مسابقات وزنه‌برداری فوق سنگین المپیک 2016 چیست، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله اتفاقات مثبت و قشنگی رخ می‌دهد. خیلی امیدوارم که بتوانم اتفاقی زیبا را رقم بزنم و خاطره خوبی را برای هموطنان عزیزم ثبت کنم. ان‌شاءالله مردم عزیزمان هم دعا کنند که بتوانم نتیجه این همه تلاش و زحمتی را که کشیده‌ام، ببینم.

همسفر شدن با دو داعشی جو خیلی بدی بود

وی درباره همسفر شدن با دو داعشی در سفر به محل برگزاری بازی‌های المپیک 2016 گفت: بعد از اینکه پرواز ما در سائوپائولو نشست، نزدیک به 10 پلیس امنیتی برزیل با یکسری دستگاه‌های مخصوص وارد هواپیما شدند. پلیس‌ها دو نفری را که به داعشی‌ها شباهت داشتند، دستگیر و آنها را با دستبند همراه با وسایل‌شان از داخل هواپیما خارج کردند. دیگر خبر ندارم چه اتفاقی رخ داد، اما مردمی که در هواپیما بودند خیلی وحشت‌زده شدند. جو خیلی بدی بود. وقتی به محض ورود به برزیل با چنین صحنه‌ای مواجه می‌شوی، جو بدی ایجاد می‌شود.

مردم دعا کنند مدال‌آوری را شروع کنیم

وزنه‌بردار فوق‌سنگین المپیکی کشورمان در پایان تصریح کرد: می‌خواهم مردم عزیزمان ما را دعا کنند که ان‌شاءالله هم من و هم دیگر بچه‌های کاروان ایران که مسابقات‌شان در پیش است، از روزهای آینده بتوانیم روند مدال‌آوری خود را شروع کنیم و ایران را به جایگاه اصلی خود و جایگاهی که سال‌های گذشته داشت، برسانیم.

 

انتهای پیام/