کمیته مسابقات سازمان لیگ اسامی محرومان لیگ دسته سوم فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد اسامی محرومان به شرح زیر است :
سپاهان ایذه : مجید صیدآلی ، ۱ جلسه انضباطی (مربی)
سپاهان ایذه : اسماعیل کیایی ، جلسه انضباطی ، تا مورخ ۹۷/۰۹/۰۷ (بازیکن)
شهرداری اردبیل : داود احمدی ، تا مورخ ۹۷/۰۸/۰۸ جلسه انضباطی (بازیکن)
شهرداری اردبیل: فرزاد رحیمی ، ۴ جلسه انضباطی (بازیکن)
شهرداری اردبیل: حمید غیبی ، ۲ جلسه انضباطی (بازیکن)
دالاهو کرمانشاه : رحیم نوری زاد ، ۴ جلسه انضباطی (بازیکن)
دالاهو کرمانشاه : حامد رضاپور ، ۱جلسه انضباطی (بازیکن)
دالاهو کرمانشاه : میلاد ربیع زاده ، ۱جلسه انضباطی (سرپرست)
شهرداری نوشهر : بهاالدین شجاعی ، ۴جلسه انضباطی (مربی)
شهرداری نوشهر : اسفندیار رحمتی ،۴ جلسه انضباطی (مربی)
انتظار بجنورد : رامین یزدانی ، ۲ جلسه انضباطی (بازیکن)
انتظار بجنورد : مصطفی دلاوری ، تا مورخ ۹۷/۰۸/۱۰ جلسه انضباطی (بازیکن)
انتظار بجنورد : مسعود عابدی ، تا مورخ ۹۷/۰۸/۱۰ جلسه انضباطی (بازیکن)
ذوب و فلزات همدان : سجاد جعفری ، ۱ جلسه انضباطی (مربی)
ذوب و فلزات همدان : حسین عسگری ، ۱ جلسه اخراج (بازیکن)
ذوب و فلزات همدان : فرشاد جلیلوند ، ۱ جلسه اخراج (بازیکن)
شهدای ماکران میاندرود : ساسان اسدی ، ۳ جلسه انضباطی (بازیکن)
شهدای ماکران میاندرود : محمدرضا جلالیان ، ۳ جلسه انضباطی (بازیکن)
شهدای ماکران میاندرود : وحید خازنی ، ۳ جلسه انضباطی (بازیکن)
ذوالفقار کاشان : حسن جعفری ، ۱جلسه انضباطی (مربی)
ذوالفقار کاشان : جواد قربان پور ، ۲ جلسه انضباطی (سرپرست)
ذوالفقار کاشان : محمدجواد نصر آبادی ،۴ جلسه انضباطی (بازیکن)
ذوالفقار کاشان : ساسان رفیعی ، ۲ جلسه انضباطی (بازیکن)
ذوالفقار کاشان : ابوالفضل رشیدی ، ۲ جلسه انضباطی (بازیکن)
هیرکانی چالوس : حسین مرتمی ، ۳ جلسه انضباطی (بازیکن)
هیرکانی چالوس : محمد شیخ الاسلامی ، ۳ جلسه انضباطی (بازیکن)
اسپیدار تهران : میثم تقیان ، ۱ جلسه انضباطی (بازیکن)
اسپیدار تهران : امیر راستکردار ، ۲ جلسه انضباطی (مربی)
اسپیدار تهران : علیرضا راستکردار ، ۱ جلسه انضباطی (سرپرست)
آریا مینو خرمدره زنجان : حسن جعفری ، ۱ جلسه اخراج (بازیکن)
آریا مینو خرمدره زنجان : مجتبی احمدی ، ۴ جلسه انضباطی (بازیکن)
جندی شاپور دزفول : حسن احمدیان زاده : ۱ جلسه انضباطی (تدارکات)
جندی شاپور دزفول : مسعود ماندنی ، ۱ جلسه انضباطی (بازیکن)
شهید مولایی قائمشهر : میلاد یزدان پناه ، ۱ جلسه اخراج (بازیکن)
شهدای رزکان کرج : ابراهیم سگوند ، ۳ جلسه انضباطی (بازیکن)
مقاوم فجر البرز : وحید باقری ، ۱ جلسه انضباطی (بازیکن)
جنوب باغملک : علاءالدین موسوی ، ۱ جلسه انضباطی (مربی)
کیان تهران : ایمان آلاله ، ۲ جلسه انضباطی (بازیکن)
امید حسن آباد : پیمان نصیری ، ۱ جلسه اخراج (بازیکن)
پردیس خرم آباد : محسن اسکینی ، ۵ جلسه انضباطی (مربی)
فولاد بردسیر کرمان : مسلم خداترس ، ۲ جلسه انضباطی (سرپرست)
شهیدرضایی فیروز آباد : محمدصالح بابری ، علی محمد دهقان (۲جلسه انضباطی)
خلیج فارس میناب : اسماعیل زاهدی (۳جلسه انضباطی و ۱ جلسه اخراج)
آذریورد شاهین دژ : عابد یزدانی ، فرزاد سلیمان زاده (۱ جلسه اخراج)
مبل محتشم تبریز : علی اصغری (۱ جلسه اخراج)