تاریخ انتشار: 1402/03/28 16:38
کد خبر: 4250

تمجید اسطوره اینتر از طارمی: میلان او را بخرد!

کارشناسان اسکای اسپورت درباره گزینه های مورد نظر میلان جهت تقویت خط حمله، نظرات متفاوتی دارند.
تمجید اسطوره اینتر از طارمی: میلان او را بخرد!

 با خداحافظی زلاتان ابراهیموویچ از فوتبال، میلان باید به فکر تقویت خط حمله خود باشد. مارکوس تورام اصلی ترین گزینه تابستانی روسونری برای خط حمله است ولی این تیم نیم نگاهی نیز به  مهدی طارمی  دارد و حتی حاضر شده که برای اقای گل پرتغال، 10 میلیون یورو هزینه کند.

عصر روز گذشته چندین مفسر مطرح ایتالیایی مقابل میکروفن اسکای اسپورت قرار گرفته و درخصوص بازار نقل و انتقالات میلان و نیاز روسونری برای خرید مهاجم در بازار تابستانی و به ویژه مارکوس تورام به صحبت پرداختند.

در پایان این ماه، قرارداد مارکوس تورام با مونشن گلادباخ به پایان می رسد و او باید 2 پیشنهاد مهمی که به دستش رسیده را بررسی کند. او می تواند پیشنهاد فوق العاده اقتصادی پاریس سن ژرمن را بپذیرد و برای کسب جایگاهی در یک تیم بزرگ بجنگد یا با قبول کردن قراردادی با دستمزد خالص 4 میلیون یورویی میلان، به مهاجم ثابت تیم استفانو پیولی تبدیل شود؟

موریس کامپانیونی یکی از مفسران اسکای اسپورت تمایل چندانی به حضور تورام در روسونری ندارد. او می گوید: تورام به عنوان یک وینگر چپ به دنیا آمده است. من به عملکرد تورام در دوران حرفه ای علاقه دارم اما مهاجمان بهتری برای اینکه به کار میلان بیایند، وجود دارد. من به الی واهی از مون پلیه فکر می کنم.

1888672

سپس نوبت به لوکا مارکه‌جیانی دروازه بان سابق تورینو و لاتزیو و تیم ملی ایتالیا و از مفسران قدیمی اسکای اسپورت رسید. او گفت: میلان آخرین بازار نقل و انتقالات را به شکل دردناکی پشت سر گذاشت، ما به مالدینی اعتماد کردیم که در بازار آینده نگر است. پس تمرین برای آینده نگری چیز خوبی است. اما اتفاقات اینگونه پیش نرفت. ریسک تورام در بازی کمتر از د کتلار است، با اینکه شارل یک مهاجم مرکزی نیست.

سپس نوبت به فابیو کارسا رسید. او گفت: ارزیابی تورام در مقایسه با مهاجمانی که در حال حاضر در بازار اروپا حضور دارند، یک مورد خاص است. او فیزیکی است، در پست های مختلف بازی می کند. پیدا کردن یک مهاجم نوک کار آسانی نیست. ببینید که فرانسه با ژیرو بازی می کند، انگلیس با کین، لهستان با لواندوفسکی، اسپانیا با خوسلو 33 ساله... هیچ مهاجم نوک بزرگ دیگری نیست چرا که فوتبال روز، تمرکز زیادی روی مالکیت توپ دارد، در نتیجه تعداد هافبک های زیادی و تعداد کمی مهاجم نوک ساخته می شوند.

1888673

در عوض، نظر بپه برگومی، مدافع بزرگ و سابق اینتر و تیم ملی ایتالیا منطقی تر است. او می گوید: باید ببینیم میلان استفانو پیولی به دنبال چه نوع مهاجمی است؟ او باید درون زمین چه وظیفه ای باید داشته باشد؟ تورام چه چیزی می تواند به میلان بدهد و در عوض در کجاها ضعف و کمبود دارد؟

برگومی ادامه داد: ما باید درک کنیم که قصد میلان چیست. به نظر من این تیم باید انتظار 20 گل از لیائو داشته باشد. وظیفه مهاجم نوک چیست؟ تورام به شما فضا می‌دهد، او می‌تواند مهاجم اول یا مهاجم دوم باشد، اما لزوماً نباید 20 گل بزند، زیرا لیائو باید این کار را انجام دهد. تورام ممکن است یک گزینه ایده آل باشد. اما طارمی چشم انداز خوبی دارد، من آن را دوست دارم، سبک بازی او بیشتر شبیه ژیرو است. ما باید بفهمیم که میلان و پیولی چه می خواهند.

1888671

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/279ad4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


جا برای طارمی در میلان باز شد!
باکایوکو خداحافظی کرد؛