تاریخ انتشار: 1402/05/30 23:40
کد خبر: 798

ضدحال گل‌محمدی به رحمتی!/ این ستاره جوان هنوز پرسپولیسی است!

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تا این لحظه اجازه جدایی به سینا اسدبیگی هافبک تیمش را نداده است.
ضدحال گل‌محمدی به رحمتی!/ این ستاره جوان هنوز پرسپولیسی است!

پرسپولیس در چند پست نیاز به بازیکن جدید دارد ولی لیست این تیم فقط یک جای خالی برای جذب بازیکن بزرگسال دارد. لیست قرمزها تا قبل از بازی با تراکتور پر بود ولی بعد از این دیدار و با توجه به جدایی مهدی عبدی و رفتن این بازیکن به تراکتور، حالا پرسپولیس یک جای خالی دارد و می‌تواند بازیکن مدنظرش را به خدمت بگیرد. یاسین سلمانی خرید جدید پرسپولیس سهمیه بزرگسال به حساب نمی‌آید و یاسین اسفند سال جاری ۲۲ ساله خواهد شد.

با توجه به نیاز پرسپولیس به تقویت شدن در چند پست، یحیی گل‌محمدی قصد دارد تیمش را برای حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان ببندد. با این حال هنوز پرسپولیس تکمیل نیست و نقل و انتقالات این تیم ادامه دارد. طی ۴۸ ساعت گذشته شایعاتی مبنی بر جدایی سینا اسدبیگی از پرسپولیس به گوش می‌رسید و عده‌ای مدعی شدند که این بازیکن با توجه به پیشنهادات رسیده از سوی سپاهان و نساجی قرار است پرسپولیس را ترک کند و به تیمی برود که فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد.

قرار شد در این خصوص گل‌محمدی تصمیم نهایی را بگیرد و تکلیف هافبک مستعد قرمزها مشخص شود. شنیده‌های ما حاکی از آن است که مهدی رحمتی سرمربی نساجی که تیمش را برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند با گل‌محمدی تماس گرفت و از او درخواست کرد تا اجازه جدایی اسدبیگی را بدهد و بگذارد این بازیکن راهی نساجی شود. خود باشگاه نساجی هم به صورت رسمی با ارسال نامه‌ای خواهان جذب سینا شده بود و سپاهان هم به جذب این بازیکن علاقه مند بود.

بعد از تماس رحمتی با گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس به همبازی و شاگرد سابقش اعلام کرد اجازه جدایی به اسدبیگی را نخواهد داد و به این بازیکن نیاز دارد. رحمتی و گل‌محمدی رابطه بسیار خوبی با هم دارند ولی با توجه به نیاز پرسپولیس به این بازیکن و حضور این تیم در ۳ جبهه، باعث شد تا یحیی با جدایی اسدبیگی مخالفت کند.

به این ترتیب تا این لحظه جدایی اسدبیگی از تیم پرسپولیس منتفی است و این بازیکن به کارش در پرسپولیس ادامه خواهد داد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/27qag3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


راز بزرگ ستاره جدید پرسپولیس ؛ این آرایش دیگر غلیظ نیست! | در مورد او مرتکب اشتباه نشوید!