تاریخ انتشار: 1401/04/23 19:38
کد خبر: 19350

نگرانی جدید لیورپول؛ مصدومیت دوباره ژوتا

باشگاه لیورپول از مصدومیت دوباره دیوگو ژوتا از ناحیه همسترینگ نگران است. او در حال حاضر معاینات پزشکی را پشت سر می‌گذارد.
نگرانی جدید لیورپول؛ مصدومیت دوباره ژوتا

باشگاه لیورپول از بازگشت مصدومیت دیوگو ژوتا، مهاجم پرتغالی خود، بیمناک است. او که پیشتر از ناحیه عضله همسترینگ مصدوم شده بود بار دیگر از این ناحیه احساس ناراحتی می‌کند و در حال حاضر معاینات پزشکی بر روی او در حال انجام است.

ژوتا که ملی‌پوش پرتغالی است ماه گذشته میلادی در جریان دیدار تیم ملی کشورش مقابل سویس در لیگ ملت‌های یوفا دچار ناراحتی از ناحیه همسترینگ شد. لیورپولی‌ها در آستانه دیدار تدارکاتی فردا مقابل کریستال پالاس نگران شرایط ژوتا هستند. ژوتا اخیرا به تمرینات لیورپول اضافه شده بود.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، امروز در پاسخ به خبرنگارانی که درباره وضعیت ژوتا از او می‌پرسیدند گفت:" ژوتا، بدشانسی آورده. او با همان مصدومیتی روبه‌رو است که اواخر فصل گذشته دچارش شده بود.

ژوتا دیروز با ما یک جلسه تمرینی کامل داشت ولی دوباره مصدوم شد. حالا باید منتظر تست‌ها و معاینات پزشکی باشیم. امروز صبح دکترها معاینه‌اش کردند. باید صبر کنیم و ببینیم نظر نهایی چیست".

دیوگو ژوتا در جریان شکست 4-0 لیورپول مقابل منچستریونایتد که در روزهای گذشته در تایلند اتفاق افتاد در میدان حضور نداشت. کلوپ در آن بازی تعداد زیادی تعویض کرد تا شمار هر چه بیشتری از بازیکنانش فرصت بازی کردن را پیدا کنند.

کلوپ امیدوار بود که مهاجم پرتغالی بتواند در دیدار فردا مقابل کریستال پالاس به میدان برود تا کم‌کم به شرایط مسابقه برگردد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/27qavg

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


هوادار تایلندی از محمد صلاح درخواستی جالب داشت