تاریخ انتشار: 1401/01/28 18:23
کد خبر: 23198

ماجرای سربازی گلر ملی‌پوش ایران/ علیرضا بیرانوند می‌تواند به پرسپولیس بازگردد؟

طی روزهای اخیر شایعه شده بود علیرضا بیرانوند به دلیل سربازی نمی‌تواند به پرسپولیس بازگردد.
ماجرای سربازی گلر ملی‌پوش ایران/ علیرضا بیرانوند می‌تواند به پرسپولیس بازگردد؟

بعد از عملکرد ضعیف گلرهای پرسپولیس در این فصل، نیاز به خرید یک دروازه‌بان بزرگ در پرسپولیس حس می شود و علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی، گزینه اول پرسپولیسی‌ها برای فصل آینده است. خود علیرضا هم طی روزهای گذشته از بازگشت پرسپولیس استقبال کرد و اگر اتفاقی رخ ندهد، این دروازه‌بان در سال منتهی به جام جهانی به تیم سابقش باز خواهد گشت.

با این حال طی روزهای اخیر و بعد از جدی شدن بحث بازگشت بیرانوند به پرسپولیس، شایعاتی در فضای مجازی به راه افتاد که علییرضا برای سال بعد سرباز خواهد شد و نمی تواند با پرسپولیس قرارداد امضا کند. اما پیگیری‌های ما نشان می دهد علیرضا فعلا سرباز نخواهد شد و مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس نخواهد داشت.

شاید خیلی‌ها این موضوع را ندانند  ولی علیرضا بیرانوند یکی از تحصیلکرده‌های فوتبال ما به حساب می‌آید. گلر  تیم ملی که در تیم بوآویشتا پرتغال بازی می‌کند لیسانس تربیت بدنی دارد و سال قبل هم در آزمون مقطع کارشناسی ارشد شرکت کرد و قبول شد.

علیرضا هم اکنون در رشته فیزیولوژی ورزشی دانشگاه خرم آباد مشغول به تحصیل است و با توجه به این موضوع بیرانوند سرباز نخواهد شد. البته لازم به ذکر است به دلیل حضور بیرانوند در فوتبال اروپا، او به صورت غیر حضوری تحصیل می کند. همچنین طبق قانون نظام وظیفه، علیرضا بعد از ۳۰ سالگی به خاطر متاهل بودن و داشتن ۲ فرزند، می تواند برای گرفتن معافیت اقدام کند تا مشکل سربازی اش به طور کامل برطرف شود. به این ترتیب و با توجه به دانشجو بودن بیرانوند، یکی از نگرانی‌های پرسپولیسی‌ها برای فصل آینده برطرف خواهد شد و علیرضا می تواند بدون مشکل با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/27qbgv

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بازی سختی با تراکتور داریم/ یک‌ماه فشرده روبروی پرسپولیس است