اسامی داوران هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور به شرح ذیل اعلام شد.
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ – ساعت ۱۶
سپید رود آستانه – شهید سرخه ای ری
یوسف افضلی (اردبیل)
هادی ترابی (آذربایجان شرقی)
ابولفضل اسماعیلی (قزوین)
سید ناصر کاظمی (قزوین)
شهید کیان پارس آباد – اروم آلیاژ ارومیه
احسان سبزواری (زنجان)
وحید سکوتی (گیلان)
زیاد فروتن (اردبیل)
میلاد فتحی (گیلان)
الغدیر اردبیل – قایقران تکاب
موسی قربانی (آذربایجان شرقی)
رحیم میرزایی (آذربایجان شرقی)
مهدی فتحی (آذربایجان شرقی)
عیسی قربانی (آذربایجان شرقی)
شاهین کرمانشاه – آساره اندیمشک
رضا رحیمی (مرکزی)
رضا ملکی (مرکزی)
غفور محمدی (لرستان)
جلال پیر هادی (لرستان)
شهدای ایلام – سر پل ذهاب
محمد علی آقایی (چهار محال و بختیاری)
علی اسماعیل سزاری (خوزستان)
محسن لطفی زاده (چهار محال وبختیاری)
جمال حسن وند (لرستان)
پلیمر کرمانشاه – خالص سازان زنجان
میر هادی اسماعیلی (آذربایجان شرقی)
بهنام اختیاری (آذربایجان غربی)
عرفان حجاب (کرمانشاه)
وحید خاور (آذربایجان غربی)
هایپر شهر شاهین شهر اصفهان – پالایش نفت آبادان
علی حاتمی (مرکزی)
سعید صفامنش (خراسان رضوی)
کاوه علیجانی (خراسان رضوی)
محمد امین اکبری (خراسان رضوی)
صدرای شیراز – مقاومت تهران
بهروز رحیمی (یزد)
حسین محمدی (بوشهر)
روح الله مطهری (کرمان)
محسن قاسم پور (هرمزگان)
ماهان گچساران – مقاومت عباس نژاد اقلید
امیر مختار رود ساز (کرمان)
امید سعدی (خوزستان)
امیر انجم شعاع (کرمان)
احمد مسگران(خوزستان)
شهید خادم الشریعه سرخس – هامون سیستان
هادی فراهانی (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)
علی هاشم زاده (خراسان رضوی)
محمد جواد بابلی (قم)
مقاومت شهرداری مشهد – هیات کاشان
سعید رضا صادقی (خراسان جنوبی)
حمید صداقت (خراسان شمالی)
محمد حسین محمد با (خراسان شمالی)
میلاد حمزه (خراسان شمالی)
شهروند گلوگاه – فولاد زرند ایرانیان کرمان
محمدرضا ذاکری (گلستان)
علی رضا خدادادی (گلستان)
ایمان غلامی (مازندران)
احسان علیاری (گلستان)
دانشگاه آزاد شادگان – آبی پوشان اهواز
محمد مهدی حقوقی (فارس)
میثم مقدسی (لرستان)
رضا کیا منش (لرستان)
رحیم محمدی (فارس)
مارون کهگیلویه وبویراحمد – ایرالکواراک
جواد دهقان (فارس)
میلاد سعیدی (کرمان)
ولی الله رضایی (یزد)
جمال مراد بخش (کرمان)
لوازم خانگی بهروز قزوین – امید مرزن آباد
بهبود کاویانی (تهران)
سید جواد حسینی (تهران)
سعید یوسف زاده (گیلان)
سعید رضایی نیا(گیلان)
شهروند نوین سورک – سفیر مهمان آمل
علی زنگنه (خراسان رضوی)
میثم جوادی (آذربایجان غربی)
ابوالفضل صفری (خراسان رضوی)
عبدالله آزمون (گیلان)