تاریخ انتشار: 1402/02/05 11:19
کد خبر: 7298

مربی تیم ملی فوتبال عقب نشینی کرد؟

آندرانیک تیموریان مربی تیم ملی فوتبال ایران نسبت به صحبت‌هایش در پایان داربی واکنش نشان داد.
مربی تیم ملی فوتبال عقب نشینی کرد؟

آندرانیک تیموریان، مربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه خودش مبنی بر اینکه نگاه مربیان تیم ملی نباید رنگی باشد اظهار کرد: به باشگاه پرسپولیس احترام می‌گذارم و باید بگویم نگاه ما در تیم ملی نگاه ملی است. به عنوان یک مربی جوان، صحبتم را تصحیح می‌کنم، انتظار دارم پیشینه من هم در انتقادها مورد نظر قرار بگیرد و این داستان همین‌جا به پایان برسد.

وی ادامه داد: دستیاران تیم ملی کل بازی‌ها را تماشا می‌کنند تا بهترین نفرات به اردو دعوت شوند. آقای قلعه نویی ساعت‌ها وقت می‌گذارد تا تیم ملی بتواند در اردوها و بازی‌ها بهترین عملکرد را داشته باشد.

مربی تیم ملی در خصوص بیانیه پرسپولیس مبنی بر اینکه وی مدعی شده ۴۰ دقیقه از دربی را ندیده است، تصریح کرد: با هماهنگی‌هایی که فدراسیون انجام داده بود با بلیت وارد ورزشگاه شدیم ولی رفت و آمد حتی برای آن‌هایی هم که داخل ورزشگاه بودند سخت بود. من برای نشستن چند بار جایم را عوض کردم. به هر حال همانطور که گفتم به باشگاه پرسپولیس احترام می‌گذارم.

تیموریان در خصوص اینکه ظاهرا تیم ملی به تورنمنت کافا اعزام نخواهد شد، افزود: آقای قلعه نویی در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد و اگر قرار باشد تیم به این مسابقات اعزام نشود فدراسیون جایگزین لازم را تدارک خواهد دید.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/27xbd4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


چراغ سبز غیرمنتظره قلعه‌نویی به قایدی