تاریخ انتشار: 1402/04/29 01:41
غیبت در نخستین بازی پیش‌فصل؛
کد خبر: 2377

طارمی برای پورتو بازی نکرد

ستاره ایرانی پورتو در جریان برتری تیمش مقابل پورتیموننسی حضور نداشت.
طارمی برای پورتو بازی نکرد

تیم فوتبال پورتو در حالی که مهدی طارمی را در ترکیب ابتدایی خود نداشت، از ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه شب(به وقت ایران) در دیداری تدارکاتی به میزبانی پورتیموننسی پرتغال، مقابل این تیم قرار گرفت که بازی پشت درهای بسته برگزار شد.

پورتوپورتو که نخستین بازی پیش فصل خود را بدون حضور مهدی طارمی آغاز کرده بود و به‌عنوان یار تعویضی هم از این ستاره ایرانی بهره نمی‌برد، در نهایت توانست با گل‌های روماریو بارو و گونسالو بورخس به برتری دو بر صفر مقابل پورتیموننسی دست پیدا کند.

مهدی طارمی، ستاره ایرانی پورتو و آقای گل فصل اخیر لیگ برتر پرتغال همانند برخی دیگر از بازیکنان شاخص تیمش ازجمله دیوگو کاستا(دروازه‌بان)، په‌په، اوتاویو، اوانیلسون، ژوآئو ماریو، زیدو سانوسی و ... با نظر سرخیو کونسیسائو در دیدار تدارکاتی مقابل پورتیموننسی استفاده نشد.

پورتو- مهدی طارمی

طارمی با وجود شایعات جدایی از پورتو در نقل و انتقالات تابستانی و احتمال حضورش در تیم‌هایی مثل آ. ث. میلان، اما در تمرینات اخیر تیم پرتغالی به طور جدی حضور داشته و با روحیه بالا کارش را دنبال کرده ولی در دیدار تدارکاتی برابر پورتیموننسی استفاده نشد.

گفتنی است، تیم فوتبال پورتو روز سی و یکم تیرماه در دومین مسابقه تدارکاتی به مصاف کاردیف انگلیس می‌رود که احتمالا مهدی طارمی در آن بازی به میدان برود.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2amdy2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


مرگ غم‌انگیز هوادار خاص طارمی+ عکس