تاریخ انتشار: 1399/01/08 16:58
کد خبر: 66805

ستاره استقلالی راز موفقیت های پرسپولیس را لو داد!

هافبک سابق تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیس در مقایسه با استقلال ، ثبات بیشتری داشته و به همین دلیل موفق‌تر هم بوده است.
ستاره استقلالی راز موفقیت های پرسپولیس را لو داد!

مهدی کریمیان در ارتباط با وضعیت فعلی باشگاه استقلال، اظهار داشت: استقلال در فصل جاری چه در زمان استراماچونی و چه در زمان فرهاد مجیدی در زمین خوب بازی می‌کند، اما مشکل کلیدی آن، مدیریت است. متاسفانه استقلال از عدم ثبات رنج می‌برد و دلیل ناکامی چند فصل اخیر این تیم هم، نبود آرامش است.

وی در ادامه در خصوص شرایط لیگ نوزدهم، تصریح کرد: به نظر من به احتمال ۹۹ درصد لیگ برتر در فصل جاری تعطیل می‌شود، چون اصلا شرایط ادامه رقابت‌ها مهیا نیست. این موضوع فقط مربوط به ایران نیست و فوتبال در جهان تعطیل شده و به نظرم بسیاری از لیگ‌های اروپایی هم تعطیل می‌شوند. شاید فقط لیگ انگلیس در شرایط خاص بدون تماشاگر برگزار شود، ولی ما شرایط برگزاری مسابقات را نداریم.

هافبک سابق باشگاه استقلال در پایان پیرامون مقایسه شرایط این تیم با پرسپولیس، خاطرنشان کرد: پرسپولیس در مقایسه با استقلال در سال‌های اخیر، ثبات بیشتری داشته و به همین دلیل موفق‌تر هم بوده است. پرسپولیس در چند فصل اخیر شاکله اصلی تیم خود را حفظ کرده و بازیکنان این تیم در زمین با هم کاملا هماهنگ شده‌اند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2amnjg

اخبار مرتبطآخرین اخبارجدی ترین گزینه برای پست مدیرعاملی استقلال